| 14.10.2008, 10:11.45 | |
Showbox a ladenie kanálovZdravím,mám tu jeden problém po preskenovaní družice mi neuloží kanale.....dole v pravom rohu mi vypíše hlášku DB. is fully.....kde je chyba.. |
![]() accid |
| 14.10.2008, 10:47.16 | |
RE: Showbox a ladenie kanálovPlná databáza ,skús programy ktoré nepozeráš alebo sú nerozkodovatelné zmazať :) a skús preskenovať. |
![]() Patko |
| 14.10.2008, 10:55.59 | |
RE: Showbox a ladenie kanálovNo to tam ale vojde daako málo kanálov.. :fuming: |
![]() accid |
| 14.10.2008, 12:05.09 | |
Tak smaž rádia,ale že bys zaplnil 5000 kanálů? |
![]() gaston |
| 14.10.2008, 12:08.09 | |
RE: Showbox a ladenie kanálovnezabudni na rozhlasové programy. Tie tiež zaberajú plac. |
![]() lubomir63 |
| 14.10.2008, 12:11.55 | |
to gastonved práve to sa mi nezdalo že som preskenoval pár družíc a plná databáza..? na openboxe mám preskenovaných viac a ešte tam vojdu.. |
![]() accid |
| 14.10.2008, 12:15.12 | |
RE: Showbox a ladenie kanálov4000TV+ 1000 radio |
![]() Patko |
| 14.10.2008, 17:58.05 | |
SCANSKENUJ TRANSPORDER PO TRANSPORDERU ,LEN KTORE POTREBUJES A MAS POSTARANO-NETRBA TOLKO MAZAT R^ |
![]() DEDY22 |
| 14.10.2008, 19:23.10 | |
RE: Showbox a ladenie kanálovNení nad to tam ladit 5000 stanic o ničem a pak v tom bordelu něco hledat. Rv |
![]() Karlos1 |