Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

V mojom okoli boli vypadky ice na stb, kde doteraz este ani raz ice nezazmetkovala.
Asi chcu, aby ludia utekali ku konkurencii.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 441
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

A pri minulej zmene,tuším 2.4.sa to načítalo znova na 20 dní.

Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.

letas
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 3 147
Odpověď v diskusním vlákně
 

U mě nápis

Nemáte oprávnění k .......ale načetlo se to samo po 5 minutách

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 502
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ satan

myslel som to ironicky

Kiker
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink skúša trpezlivosť ludí

Ahojte aj ja keď som dnes zapol príjimač Cryptobox 550 HD tak mi tiež nič neišlo, ale keď som prepol na Natgeowild mam balíček Komby tak mi všetko nabehlo. Otcovi ani sestre tiež nič neišlo, tak som im poslal z webu refresh na karty a potom im to nabehlo. Dúfam, že toto sa u Skylinku nestane pravidlom, alebo chcú naozaj odradiť všetkých ludí, aby si prestali kupovať ich karty a ich služby?

svejo
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 76
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

No určite si týmito pokusmi viac zákazníkov neziskajú,skôr naopak.

Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.

letas
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 3 147
Odpověď v diskusním vlákně
 

no možná

to M7 chystá na prodej,zkuste hádat komu :laughing:

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 065
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

Rýpali s tím už v noci neb kolem cca 4.00 hod šla skoro celá nabídka Skylinku volně, nevím sice jak dlouho, ale dělal jsem refreše starých válejících se karet CsLinku v šuplíku se zaplaceným sepro a najednou vidím, že tam hraje nějak více placených programů.
Přes den mi volali dva zákazníci s kartou ICE, že mají zakódováno.
Je opravdu škoda, že když jsou problémy u zákazníků, že nepustí vše volně a pozdě v noci nesjednají nápravu tak jak to už psal jeden výše.
Taky myslím, že si IRDETO u nás "testuje" s plným souhlasem provozovatele, co si nedovolí v jiných státech.
No, myslím si, že se to provozovateli časem vymstí neb montážníci toho budou mít brzy dost a začnou nabízet i jiné platformy.

Edision Optimuss OS2plus, OpenATV 4.2, připojen na síťový disk, 1.tuner motor 30W-75E v kombinaci s diseqc 10/1 napevno 28,2e - 23,5e - 19,2e - 13e - 9e - 10e - 4,8e - 1w - 5W, 2.tuner diseqc 10/1 28,2e - 23,5e - 19,2e - 13e - 10e - 4,8e - 1w

ojoj1
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 434
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kasr:

aky mas soft v showboxe?

bedo
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 273
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

stále se opakující problém SkyLinku. JG a všichni jeho podřízení mají informaci o těchto problémech pár hodin po jejich vniku z tohoto fora, z kterého čerpají, jak sami přiznávají, informace o výsledku změn.
Stačí pak obeslat okamžitě prodejce a na svém webu zároveň napsat informaci o problému a jeho řešení.Omluva by byla taky vhodná.
Bohužel lidi, kteří to mají na starosti mají zásadu - zatloukat, zatloukat, zatloukat.
:(((

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 903
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

No m7 to chyba nabyla to by dělalo všem u mě to jelo úplně bez problémů. To bude asi v těch takzvaných sat. přijímačích které používáte. Tady se asi nevyplatilo šetřit penezma.M7 za vámi nakoupene přístroje neodpovídá .To musí řešit prodejce přístroje.

:razz:

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

sak nemusite přijímat m7 můžete jít k UPC tam dostanete vše zadarmo ,pro příjem a balíčky prý mají za polovic jak tu někteří píšou. když se vám nechce koupi pořádný přijímač .

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

bedo

V0025, 01.26.2011, 623V

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 441
Odpověď v diskusním vlákně
 

souhlasím se satman1

Zcela bez problémů.... ;) žádné výpadky, žádná tma, od rána mi hraje přes satelit Country rádio a od večera do půlnoci televize a žádný problém!

Tondach
Registrace: 3/2004
Příspěvků: 1 537
Odpověď v diskusním vlákně
 

nesuhlasím zo satman1

Tondach
Vieš su rozne serie ICE kariet a jednoducho určité a aj tá tvoja asi nepadli do toho testu.
PS: niekedy sme si zisťovali, ktoré 420 xxx vypadli. :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

PISTOK153
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 2 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

PISTOK153 tady se pořad píše o problémech ,že by ani jednou netestovali (jak vy tvrdite) moji serii ic karty se mi nezdá!
To tak zvane testování je jenom mýtus . Já myslím že vám jenom blbe chodí zapisi .Já bych do toho netahal m7 ale prodejce.(ti si mazali kapse )

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

Aby už nehrálo i Country Rádio, které je FTA, tak takoví borci zase v tom Skylinku nejsou.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kasr

maju tam to iste :(
fakt netusim co za problem kua kua

bedo
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 273
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink včera provedl dvě změny v kódování

šak už to tu máme :laughing: :laughing: :laughing: v článkoch. :))) :))) :)))

PISTOK153
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 2 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

Cast vyjadrenia skylinku- "Tuto mimořádnou změnu bylo nutno provést, protože systém vykazoval nestandardní chování a hrozily výpadky v dekódování,"
Pekna blbost! Lepsie je napisat, ze sme to museli spravit takto, ako, ze sme to zorali a spravili nestandardne. Musia pocitat, ze ludia pozeraju aj slager a ine programy a niekto prepne kludne na kodovany program skylinku aj po par dnoch, ked sa kluce budu posielat v dlhsich intervaloch a pomôze az refresh!Holy amaterizmus- co tak poslat kluc- pockat par dni a potom prepnut?!!!!!!!

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 441
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

vraj stačí nechať príjmač zapnutý na stv 5 minút. No to isto som ho mal zapnutý 3 hodiny a zápisy prišli až po 3 refreshi. Ani sami nevedia ako im to funguje.

deltoroes
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pánové

Se divím, že to dále řešíte, společnosti M7 Group je úplně jedno, jestli malý český človíček může dostat služby za které jim zaplatí. Spoléhají na naší pokoru ve kterou nás léta cvičí......, a počítají s tím, že se bude chvíli nadávat a pak s pokorou bude oddaně platit dále. Mne osobně se líbí např. Bulharů proti ČEZu, zdražily a jak to tam dopadlo....

bore67
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

doplněk

akce sem zapoměl napsat

bore67
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

V textu k výpadku: je aplikace Rychlá pomoc, která při výpadku dekódování či jiných problémech poskytuje návody k řešení," popisuje řešení Jaromír Glisník.
Tak jsem to zkusil a dozvěděl jsem se, že pokud jede aspoň jeden program, jede ČT24 a nejede ČT1, tak nemám asi zaplacené SERPO.Dále pokud má přijímač zapnutý 3min během 2-týdnů, tak mu musí fungovat. Opravdu rada nad zlato. Možná pro JG - dvakrát měř a jednou řež a hlavně tato informace měla být před 20 hodinama.
Po vyhodnocení informace, kterou SkyLink měl a zkušenostech se stejným problémem z loňska mělo být vysílaní aspoň do půlnoci odkodovaně a problém by byl eliminován.
:crying:

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 903
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

RAFI007 skus použít doopravdicky sat. přijímač . mělo by to tvoje problémy vyřešit .

satman1
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 4 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: V skylinku testovali zase trpezlivost ludi

Už jen kdyby pustili volně jen to co jede v emu, tak tím vyřeší naprostou většinu přijímajících. Systém vykazoval nestandardní chování.. lze pochopit i tak, že už delší dobu nikdo neměl žádné výpadky ;)

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 119
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 192
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra