Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

IPTV link - přehraní v Dreambox 500 HD SE

Zdravím,

bylo by možné jak co nejjednodušeji přephrát IPTV v Dreamboxu 500 HD SE ?

Dostal jsem to kdyby k jedné službě a sleduji to ve VLC na PC. Ta nabídka se výrazně rozrostla a občas bych se rád na něco podíval i přímo na Dreamboxu.

Dostal jsem to v tomto tvaru , který jak jsem psal používám v PC na VLC

http://nazevserveru:8080/get.php?username=aaaaaa&password=bbbbbbb&type=m3u&output=ts

pod linkem se schováná velké množství kanalů.

Bylo by možné poradit co na to použít za přehrávač , plugin a v jakém formátu to zapsat aby to šlo používat ?
Pokud to teda vůbec jde nějak...

Děkuji Vám.

harry88
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 329
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Nalimm

Me nezajima plugin ktery ma linkdy dane, ale abych do nej vepsal svuj link.... mas nejaky tip? Diky

motanek79
Registrace: 10/2013
Příspěvků: 628
Odpověď v diskusním vlákně
 

@motanek79

A cez DO chceš zapisovať svoj link? Či ako? Pozri návod, čo som mu písal ja, aj ten je jeden z možností. Ja to robím tak aj so svojimi linkami.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 070
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Chci si jen ulenčit editaci playlistů, což tohle nedělá, protože pořád musíš adresu do Dreamu vpisovat

motanek79
Registrace: 10/2013
Příspěvků: 628
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV link - přehraní v Dreambox 500 HD SE

podla toho o čo požiadaš dostaneš link s koncovkou

*M3U LINK (XBMC/KODI, VLC, SMART TV, ANDROID, IPHONE...):
&type=m3u_plus&output=ts

SIMPLE LIST:
&type=simple&output=ts

WEBTV LIST:
&type=webtvlist&output=ts

ENIGMA 2 OE 1.6 TELNET CODE:
wget -O /etc/enigma2/iptv.sh "...&type=enigma216_script&output=ts" && chmod 777 /etc/enigma2/iptv.sh && /etc/enigma2/iptv.sh

ENIGMA 2 OE 2.0 TELNET CODE:

wget -O /etc/enigma2/iptv.sh "...&type=enigma22_script&output=ts" && chmod 777 /etc/enigma2/iptv.sh && /etc/enigma2/iptv.sh

EPG ( TV GUIDE ) LINK :
.xml

motanek79:
Tvůj manuál bych i pochopil, pokud bych ch tam měl linl, kde sehnat ten soubor iptv.sh

Niekde som čítal že tvoj "provider" každý deň pridáva nové programy (myslim že to bolo pri Eleven sport 4?)a chceš mi povedať že sa raz začas "drpkáš" nejakým online generátorom ,kde ani nevieš kto číta tvoj playlist? LOL

motanek79:
Tohle by mělo smysl....
...pokud by se link na playlist v Dreamu uchoval a já bych jen dálkáčem přes nějaký plugin dal příkaz k obnovení playlistu, ale furt vypisovat nějaké příkazy do Telnetu je v mých očích děsný opruz....
Prečo by si ho nemal uchovať? počas celej doby čo si platíš linku ju máš prímači.Prečo by si mal vypisovat príkazy do telnetu? Nevieš si nastivit prímač aby sa ti automaticky sam reštartoval napr. ráno 05:00?
Hovorí ti napr niečo Cron? asi nie
https://www.tapatalk.com/topic/1055122-kodicommunity-com/695-how-to-automatically-download-your-iptv-m3u-file-on-your-enigma2-device

Ja používam viacero zariadený (Enigma2,raspberry pi 3-Kodi i Mag254) mám tam dvoch providerov 8000+ a 5000+ len TV staníc a všetko sa mi updatuje automaticky aj s epg bez stoho aby som sa hrabal v linkách.
A

roock
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 55
Odpověď v diskusním vlákně
 

@roock

Chceš říct, že po vytvoření playlistu přes to Putty se o nic nemusím starat a vždy po restartu budu mít aktuální playlist?

motanek79
Registrace: 10/2013
Příspěvků: 628
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV link - přehraní v Dreambox 500 HD SE

Samozrejme, ak nevieš nastavit cron alebo iny restart tak to urob ručne menu-restart cca 2min a máš update playlist.

roock
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 55
Odpověď v diskusním vlákně
 

@roock

aha, tak v tom případě to smysl dává. Restart si udělám přes Dreamboxedit sám, stejně si to ještě upravím. díky

motanek79
Registrace: 10/2013
Příspěvků: 628
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV link - přehraní v Dreambox 500 HD SE

Tie playlisti obsahujú stovky programov.Určite v nich nájdeš aj tie svoje.Preto neviem aký je dôvod bazírovať na nejakom konkrétnom.Tri dôvody ale môžu byť.Slovenské alebo české programy,stabilita/kvalita/ a trvanlivosť/tam by si ale nepotreboval upgrade/.

VUZero4K,Google4KStick,HomaticsBoxQ,motor30W-75E,MagioGO premium

Nalimm
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

@roock

Cronmanager jsem z nabizenych pluginu v DM stahnul ale uprimne nevim, jak jej nastavit

motanek79
Registrace: 10/2013
Příspěvků: 628
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV link - přehraní v Dreambox 500 HD SE

máš dosť príspevkov študuj...
https://cs.wikipedia.org/wiki/Cron
https://github.com/su1s/e2m3u2bouquet

roock
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 55
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra