Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

VU+ Uno 4K SE - Vti alebo Blackhole?

Korý image je celkovo lepší a hlavne stabilnejší?

Obsahuje image Blackhole plugin remote channel stream converter?

erzo
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 78
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Uno 4K SE - Vti alebo Blackhole?

co ti brani to vyzkouset?

chocholos
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 1 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Uno 4K SE - Vti alebo Blackhole?

Na uno 4K je už k testování openATV 6.3, můžeš taky vyzkoušet, tvůj požadovaný plugin by jsi měl najít všude...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Uno 4K SE - Vti alebo Blackhole?

moh jsem se vsadit ze nekdo pro FBC tuner doporuci oatv.

@tukan
Uz to opravili?? Uz funguje FBC poradne a co PiP taky opraven?? uz nama oatv problem se zvukem ac3 pri PiP??

chocholos
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 1 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

VU+ Uno 4K SE - Vti alebo Blackhole?

já na základě vlastních zkušeností preferuji a proto doporučuji VTI, ale každý ti zde doporučí něco jiného co má sám doma a co se on subjektivně domnívá že je to nejlepší
pokud se s VTI naučíš pracovat,budeš určitě spokojen

fergus
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 382
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Uno 4K SE - Vti alebo Blackhole?

Blackhole 3.0.6 má velkou díru . Neinstalovat.

prazak
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

chocholos

A co se čertíš? Já jsem odpovídal zakladateli vlákna, ten možná Tvoje problémy ani nezaznamenal, dotazuje se na remote ch.st.con. a ten tam fachá bez chyby. 6.3 je testovací verze, kde má být spousta věcí opravena. Proč ji nevyzkoušíš, abys věděl, jestli ty Tvoje požadavky už nesplnuje? Já musím přiznat, že už skoro rok openATV nepoužívám, protože mám dreama...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Odpovedel si mu na neco nac se, ale vubec neptal, a to i presto jak sam priznavas o dane veci nemas uz vice nez rok ani tuseni.
To jak nefunguje FBC v oatv vim velice dobre, a doporucit pro FBC tuner oatv muze jen clovek ktery, nezna, nema, nevi a neumi!

p.s. VU+ UNO 4k SE neni DREAMBOX!!! :laughing:

chocholos
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 1 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

chocho

A už jsi zkoušel tu novou testovací verzi 6.3, nebo potřebuješ někoho vervomocí spérovat? Na to, abych byl na Tvoje rýpání ješitný, jsem už starej. A odpověděl jsem mu, že může vyzkoušet novou verzi openATV. V ní mu požadovaný plugin fungovat bude. Zbytek je na něm a kdybych byl mimo, tak o nějaké nové verzi nemám páru. Přesně jako Ty, že? Ale nechci se hádat, je mi to putna...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Uno 4K SE - Vti alebo Blackhole?

Na rady tipu, "Dobra rada za vsechny prachy", budu upozornovat vzdy. Rikas ze ses starej takze dedku, mel by si mit uz dost rozumu na to aby si zbytecne nepletl neznale novice.
Ale presto to zkusim vysvetlit, pokud bude VU+ fungovayt jako server pro RCSC tak bez vyuziti FBC se neobejde, a ty mu radis OATV ktere je slavne a zname tim jaky maji vyvojari vstah k FBC. Mimochodem i DM jiz ma tunery s funkci FBC, a ty jako majitel DM jej muzes osadit FBC tunerem a vyzkouset jak bude OATV fungovat s FBC. Takze, to ze lze naistalovat RCSC v OATV neznamena ze to bude fungovat, kapito?

chocholos
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 1 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

chocho

Ale jo, uznávám, v této souvislosti mi to "nedošlo", protože nepoužívám FBC tunery a openATV mám ještě ve starém ultimu jako zálohu. No a není změna v té nové verzi, nezkoušels to?...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Uno 4K SE - Vti alebo Blackhole?

P.S. Do dreama teda openATV určitě ne...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Ne nezkousel, nefuguje to ve verzi 5 a ani v zadne verzi 6 co jsem mel, 6.3 si vysledek troufnu odhadnou.
Problem je ze OATV nema dokumentaci k FBC, je o tom nekde na jejich foru, odkaz uz nemam musel bych moc hledat. Proste od doby co je openVUplus ve verzi 3.0 tak OATV potratilo s VU+ dych. A ano u DM 9x0 je to velmi podobne, duvody jsou stejne, vlastne je to horsi bo dmm vyviji ovladace na OE 2,5 a OATV je 2.0.

chocholos
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 1 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ Uno 4K SE - Vti alebo Blackhole?

1. VTI se musi po nejakem case znovu ciste nainstalovat, protoze ma tendenci zmznout...100% podpora. Maximalni spokojenost.
2. Blackhole je velmi stabilni, ale nema 100% podporu
3. OATV je na prd.

radioactiv
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 138
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra