Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Rai 1 a 2: start nových seriálů (i v CZ/SK)

Včera se v Římě konala tiskovka ohledně pořadů Rai na jaro 2019. Vybral jsem pouze seriály které jsou určeny pro mezinárodní trh a je tedy velmi pravděpodobné, že je uvidíte (někdy) i na českých či slovenských programech.
Začnu zprávou, že novým ředitelem druhého programu (Rai 2) je Carlo Freccero bývalý ředitel francouzských stanic France 2 a France 3.
Od pondělí 7.ledna odstartuje první díl nového hudebního seriálu z prostředí konzervatoře "La compagnia del cigno" (Labutí spolek) kde si jednu z rolí zahrál britský zpěvák Mika který i zároveň k seriálu složil většinu písní. Seriál odvysílá Rai 1.
V únoru budou další dva celovečerní filmy Komisaře Montalbana, opět na Rai 1.
22. února odstartuje dlouho očekávaný krimi seriál Suburra v koprodukci Netflix Italy - Rai Fiction na programu Rai 2.
Na konci února nebo začátkem března odvysílá Rai 1 novou sérii seriálu Kousek od nebe z italských Alp.
Také v březnu na Rai 1 odstartuje velký výpravný seriál s mezinárodním obsazením o kterém jsem už psal, Jméno Růže.
V dubnu na Rai 1 si odbyde svoji premiéru zajímavý seriál Aquila o ničivém zemětřesení v Aquile v roce 2009.
Také v dubnu ale na Rai 2 začne druhá série fantasy seriálu La Porta Rossa 2, v jedné z rolí se objeví i slovenská herečka Antonia Lišková.
Za 14 dnů a dále pak každý pátek opět na Rai 2 odstartuje druhá série úspěšného seriálu z nemocničního prostředí The Good Doctor. Seriál natočily americké Sony Pictures a ABC Studios ve spolupráci s Rai Com a v hlavní roli se objeví Freddie Highmore.
Od dubna také na Rai 2 začne nová edice show The Voice of Italy.

!Jméno Růže bude i v UHD na Rai 4K!

Tady je více info včetně traileru k Jménu Růže:

https://www.parabola.cz/forum/topic-96730/

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a 2: start nových seriálů (i v CZ/SK...

píš ak tak aj po taliansky . tu je kopa talianov . budú lepšie rozumieť.

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

@oneeeee

Já píšu pro vás, tedy česky.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Ted jsi ho urazil.......

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Piš to italsky!
Tady čeština nikoho nezajímá.

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

Asi by se tohle fórum

mělo přejmenovat na RAI Parabola.cz

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

A co dava hlavny turecky program nevies?
Lebo, ked budes davat info o tureckych programoch tak do satelittes.xml pridam aj 42E. :)))

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

kto by sa dival

na tie s rac ky na RAI

marek66
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 468
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a 2: start nových seriálů (i v CZ/SK...R

Prosím Vás pánové měl bych dotaz:
...neví někdo co dávají dnes ve 20:20 na Nově?
Já totiž nemám TV program a neumím si na internetu vyhledat co budou dávat.
Jsem totiž tupý id*ot co se spoléhá na to, že mu to tu někdo řekne.
Předem děkuji za odpověď a přejí pěkný večer ;)

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a 2: start nových seriálů (i v CZ/SK...

Kde to je v CZ/SK nikde to nepíšeš

avatar99
Registrace: 4/2017
Příspěvků: 509
Odpověď v diskusním vlákně
 

@avatar99

rai to bude dabovat..už dabuji i satisfaction.....

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

11727 V 27500

ide niekomu tato fr.na hotbirte

jojo38
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 105
Odpověď v diskusním vlákně
 

@William cz

Nebuď tak sebekritický. Bohužel se mi nepodařilo zjistit která reklama bude zrovna v tu dobu dobíhat.

navi2
Registrace: 5/2017
Příspěvků: 230
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ jojo38

si tu trochen off-topic

https://www.parabola.cz/zpravicky/30342/13e-konec-multiplexu-tsa/

anonym2
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 692
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:Rai 1 a 2: start nových seriálů (i v CZ/SK)

Nemám Rai 2,3,4,5,6..a dál..?.. :)))

radbarto
Registrace: 11/2017
Příspěvků: 996
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a 2: start nových seriálů (i v CZ/SK...

No doufejme, ze se neco z toho objevi casem i na CT. Nejnovejsi dily Montalbana s dabingem jsou z roku 2013 a to je uz nejaky ten patek.

Internet o2 (ADSL 20Mb/s) + O2 TV Stříbrná, parabola 80cm, monoblok 19.2E a 23.5E + Single LNB (28.2E-42E), DiSEqC S2/1PCNopt-W1 (P.162-IW Option).

salfa72
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 316
Odpověď v diskusním vlákně
 

@salfa72

Na ČT bude Jméno Růže, ČT má předkupní právo, takže je možné, že jej uvede souběžně (nebo skoro) s Rai, ale je to já rozhodnutí ČT. Montalbano bude taky na ČT, ale až za rok, Rai uvolní práva od roku 2020. Kousek od nebe bude na RTVS. Práva budou uvolněný od září 2019. Suburra bude na Netflixu. Suburra bude mít uvolněný práva až v roce 2020, takže do té doby bude volně pouze na Rai 2. Good Doctor se objeví na free stanicích od léta. Nebo nyní na Rai 2. Jinak drží práva Sky na kterém se aktuálně vysílá např. v Německu.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a 2: start nových seriálů (i v CZ/SK...

Ještě dodám, že Suburra se měla vysílat už v minulém roce, ale Vatikán stopl seriál a musela to řešit rada. Takže se premiéra zdržela o skoro rok. V prosinci se rozhodlo, že seriál bude odvysílán v roce 2019. Nicméně je hotov od roku 2017.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@salfa72

Když už Tě tady vidím, mrknul jsem na ty titulky a mám obavu, že přes Google to nebude dobrý. Některý slova jsou nesrozumitelný. Nenašel jsem ten seriál v angličtině. Pouze v italštině na YT. On je docela starej a už se nevysílal snad 30 roků. Ještě zkus Rai Com World Sale, tam si můžeš na DVD nebo VOD koupit z archívu seriály od Rai, ale nevím, zda tento tam najdeš. Zkusím se taky mrknout. Pokud nic nenajdeme, tak můžu poslat požadavek zda je seriál k dispozici někde v archivu.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a 2: start nových seriálů (i v CZ/SK...

Zkus raicomvl.rai.it je to i v angličtině. Víc Ti asi nepomůžu. :(

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

frnk

stale mi pokazis prekvapenie hm.sa stale tesim co mi pripravila raj a ty to takto vsetko prezradis.

borsalino
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 196
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Diky za pomoc. Pokud ten film nebude v obchode s IT/EN titulky, tak mi moc nepomuze, ze ho budou mit. Zkusim to risknout s tim, co mam a snad tech hluchych mist, kde budu muset varit z vody nebude moc.

Internet o2 (ADSL 20Mb/s) + O2 TV Stříbrná, parabola 80cm, monoblok 19.2E a 23.5E + Single LNB (28.2E-42E), DiSEqC S2/1PCNopt-W1 (P.162-IW Option).

salfa72
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 316
Odpověď v diskusním vlákně
 

@salfa72

Výhoda toho filmu je aspoň ta, že víš o co jde a není těžký na pochopení. Já si myslím, že v Češtině ten film už neseženeš, pokud tedy náhodou nenarazíš na někoho, kdo ho má třeba ještě na VHS. Jak jsem Ti psal, v Itálii se už taky nevysílal nějakých 30 roků.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai 1 a 2: start nových seriálů (i v CZ/SK...

fiiha... Mika je už i herec? no to môže byť zaujímavé...

Richie2016
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Richie2016

No je mi jasný, že jak je tam muzika, tak je to Tvá parketa. ;) Mika si vyzkoušel už všechno. Zpívá, moderoval a teď i hraje. Slyšel jsem pár písní ze seriálu a některé se mu povedly. Bude to seriál hlavně pro mladý, taková pohoda. Já se hlavně těším na Jméno Růže a Suburru.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Ahoj, mozes napisat kedy presne budu nieco davat na RAI 4K, Dik

Zgemma H9S, Octagon SF8008, uClan Ustym 4K Pro

kratos
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 585
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 28
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra