Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Digi TV CZ/SK

Konec Freesat a přechod k Digi

Dobrý den všem příznivcům satelitního příjmu.
Obracím se na vás s dotazem, zda má někdo obdobnou zkušenost a co mu bylo nabídnuto.
Volali mi z Digi jako zákazníkovi Freesatu (nevím kde vzali číslo) s tím, že bude za chvíli Freesat končit a že než budu mít tmu, můžu využít jejich nabídku.
Nabízejí minimálně 30% slevu na jakýkoliv balík z jejich nabídky, montáž a přijímač zdarma a na první 3 měsíce vše zdarma s plnou nabídkou včetně Digi sportů.
Má někdo podobnou nabídku?
uživatel
vaschek
Registrace: 1/2019
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 78
Odpověď v diskusním vlákně

RE: Konec Freesat a přechod k Digi

Zdar, záleží, jak leží (tedy někdy),resp. jakou programovou skladbu preferuješ.I pokud nepreferuješ sporty (protože již patrně dávno,by jsi DIGI měl), vyčkej času , bude ho hafó (minimálně až po žních).Ještě Ti nabídnou i vyšší slevu,možná i zkrachují (pardón,dnes se tomu praví,že fůzují ,či jsou výhodně zakoupeni).Posléze se přejmenují,ale to je prý Rembrantding. :))
uživatel
hdpe
Registrace: 11/2007

Hlavně by mě zajímalo, kde loupežníci z Digi přišli na to, že budeš mít tmu.Zatím vůbec nic neřeš a nech to jak to máš. Digi má nejspíš obavy až Freesat převezme M7 a proto rychle někoho sehnat a upsat na 24 měsíců. :laughing: :laughing:
uživatel
BOBSEN
Registrace: 9/2010

@BOBSEN

Presne to si myslím aj ja R^

T90 - (42°e-1°w) Pár krámov na pozeranie, ale zaobídem sa aj bez nich
uživatel
THXKO
Registrace: 3/2010
Galerie: THXKO

Ano rozumné vyčkat.
Už jen pro ty lži, které ti operátorka navykládala,bych to nedělal. Freesat nekončí jen jej koupila jiná společnost M7.

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.
uživatel
lachtan
Registrace: 7/2007

freeSAT je mrtvý. Nedá se to porovnat s Digi. To už je lepší Skylink. Mám Skylink Kombi a k tomu Digi Tv Sport plus. A jsem nad míru spokojen R^ R^ R^ .

2x Vu+Solo 4k, Skylink Kombi + HBO. DigiTV sport pack. Englisch Premier League and Spanisch Primera Division. Top Football.
uživatel
satmana
Registrace: 10/2009

Freesat v ČR končí

Skylink koupil Freesat - https://www.novinky.cz/ekonomika/492685-provozovatel-skylinku-v-cesku-koupi-konkurencni-freesat.html
Takže FreeSat končí. :O
Podle mě je je třeba změnit lokál a čím dříve, tím lépe. Jinak hrozí, že už své peníze za předplatné třeba od nikoho neuvidím. Takže bych osobně do 30% slevy šla.
uživatel
valmal
Registrace: 2/2016

@vaschek

to je divné, že ses tu zrovna nýčko zaregistroval s takovým příspěvkem, skoro vypadáš na digi agenta
uživatel
hogofogo11
Registrace: 9/2014

A dealer digi zde.... :laughing:
uživatel
Fanyn

krabicový víno, tenisky od ťamanů a "jako" hd sporty od digi Rv Rv Rv
uživatel
hogofogo11
Registrace: 9/2014

Ta Digi neda pokoj. Lzi, keci a vymysli na jakehokoliv zakaznika budou zkouset :8) :laughing: . Kdo ma hlavu na krku a je zakaznik Freesatu urcite pocka na to co bude a co M7 vymysli. Podle me to bude ve srovnani se soucasnym stavem k lepsimu....

Odejit zakaznik muze dicky... :lookaround:

AZBox HD Premium + 1TB Seagate Pipeline; E2 OpenAtv-6.3 FW: z 2018/11/07; Vu+ SOLO 4K (2xDVB-S2) + HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.3 FW: z 2019/05/12; Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E
uživatel
JIKARU
Registrace: 9/2012

Dostal jsem zhruba stejnou nabídku,která ovšem skončila mojím upozorněním,že mám do konce října platnou smlouvu a bylo po nabídce.
uživatel
Rosici
Registrace: 9/2009

podle me freesat prejde na 23° takze si polepsis bohuzel ale take zdrazi !
pokud chces sport bez k digi
jinak je na vse casu dost
a pozemak nebrat
uživatel
kristian1
Registrace: 7/2016

No, oni kdyz volaji nahaneci z freesatu tak to je take snuska lzi a nesmyslu. Ale kdo zna, muze se aspon pobavit
Jinak dnes je to jen o prebihani mezi jednotlivymi platformami, kde daji lepsi cenu/slevu, o nicem jinem to dnes neni. Kdyz nova nabidka vyhovuje, proc to nezkusit. Kdyz nevyhovuje, nechat byt, nejak to dopadne.
uživatel
J a
Registrace: 7/2005

Co bude digi vysílat...tankista po sezoně v PL končí a práva?.. :laughing:
uživatel
Fanyn

Podle jistého nařízení je ti operátor povinen sdělit zdroj osobních údajů, které získal a ty máš právo žádat o jejich výmaz. Odpověď z veřejných zdrojů je lživá a nedostačující. Veřejně dostupným údajem je jméno, příjmení a adresa. Telefon nikoliv. Pokud není ochoten sdělit požadovanou informaci je třeba ho upozornit o porušení nařízení a oznámení na jistý ÚřaT. :))))

meduzka.sat at džýmajl.com. Skylink + CS pack, HD Suisse, MTV unlimited. Visio Big Bisat, 8xALPS Quad, Vantage HD8000, CAM PHILIPS CW + CAM VIACCESS, HD Seagate Pipeline 5OOGB internal .
uživatel
meduzka
Registrace: 1/2006

Laďa a jeho agenti v akci... :O :laughing:

Octagon SF 8008 , Skylink komplet, Panasonic 42PX80, Elipsoid E85 multifocus
uživatel
drobeček

upřesnění - zelení agenti ;) :)))

Octagon SF 8008 , Skylink komplet, Panasonic 42PX80, Elipsoid E85 multifocus
uživatel
drobeček

kristian1

a proč pozemák nebrat?To mi vysvětli.Já mám pozemák na 5 zařízeních a satelit jako doplněk to co mi v pozemáku chybí a stačí to bohatě čumět na reklamy mě nebaví tak radši jdu ven s manželkou a psem a večer místo tv na to radši skočíme a tv k tomu nepotřebuju.
uživatel
kanon
Registrace: 2/2007

Digi chce asi nahnat nové zákazníky a využít nejistotu současných zákazníku freeSATU. Skylink chce mít taky placenou pozemní televizi, asi něco jako Plustelka na Slovensku?
uživatel
dasenka
Registrace: 11/2011

@drobeček

Proč ho nelákali na Láda UHD? :laughing:
uživatel
hobo
Registrace: 1/2007

kanon

Užasnej příspěvek....
Tady je vlákno o přechodu od Freesatu a případné pomoci.
A ty nám tu sděluješ že na tv moc nekoukáš pozemák máš na 5 tv rád chodiš na procházky a večer jdeš soulož--it s manželkou
To je uroven a koho to zajímá?
uživatel
pat
Galerie: pat

Děkuji

přispěvateli Rosici za příspěvek na můj dotaz.
Právě že mně končí smlouva už v létě a na můj argument, že musím ještě půl roku platit mi bylo sděleno, že těch 20% za Medium balík za 199 Kč měsíčně, což je 240 Kč celkem za odstoupení od Freesatu mi kompenzují vyšší slevou než 30%. I tak bych těch pár korun stejně zacvakal a odešel.
Digi jsem zvažoval už dřív kvůli kvalitě a viděl jsem navíc jejich internetovou Tv a to je bomba. Takže na to kývnu.
uživatel
vaschek

Pro vaschka
V mém případě o nějaké kompenzaci teda nepadlo ani slovo,jak jsem se zmínil o délce smlouvy,telefonát byl ukončen.
uživatel
Rosici
Registrace: 9/2009

Digi je bomba přímo časovaná, hlavně když se klient upíše a pak mu to nechodí a Digi vše hází na všechny kolem, jenom u sebe chybu nevidí. Takže nebrat a v pohodě zůstat u freesatu, který normálně funguje dál. Přičemž změna vlastníka je naprosto nepodstatná, ostatně Digi také kdysi měnilo vlastníka a nikdo to neřešil, nedávno změnila vlastníka kabelovka UPC a také to nikoho nezajímá.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.
uživatel
PoldaS
Registrace: 1/2010

Rosici

Asi záleží na tom v jakém kontextu byl hovor vedený. Já od počátku nebyl proti vyslechnout si nabídku a dobře jsem udělal.
Zítra mi mají volat a půjdu do toho. U nás v klubu má provozovatel internetovou tv od Digi od Olympiády v Soči a díky tomu že se můžeš dívat týden zpětně na co chceš mě to jednoznačně dostalo, to na satelitu nejde. Ani jednou žádný výpadek, při přehrávání a posouvání programů přes reklamy všechno reaguje rychle. Internet mám stomegabit takže už se těším.
uživatel
vaschek
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 78

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra