Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Počet zákazníků 02 TV ...12/2018!

Počet zákazníků některého z tarifů služby O2 TV (IPTV a OTT verze), která funguje na pevné lince od O2 i na internetovém připojení od jakéhokoliv poskytovatele, dosáhl k 31. prosinci 2018 celkem 335 tisíc. Z toho více než 40 tisíc domácností využívá stále oblíbenější doplňkovou službu MULTI, která umožňuje sledovat O2 TV na více televizorech najednou.

Počet zákazníků našich tradičních měsíčních tarifů O2 TV zvýšil za rok 2018 o více než 60 tisíc.

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 76
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Počet zákazníků 02 TV ...12/2018!

Já jsem spíše zvědav kdy ten tenisový kanál přesunou jen do toho nejvyššího tarifu,jak o tom už dlouho uvažují.Má o tom někdo nějaké info?

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 775
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Počet zákazníků 02 TV ...12/2018!

Až O2 přestane uvádět čísla připojených zařízení a začne psát pravdu o počtu smluv, tak se to smrskne sotva na polovinu.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Nechávají si možnost stále to přehodit............v podmínkách je u jednoho tarifu konec ledna .......u druhého konec února.......ale minulý rok to bylo to samé a posunovali to po měsíci atd.......pokud takhle porostou nic měnit nebudou....

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Počet zákazníků 02 TV ...12/2018!

Celkový počet aktivních přístupů k digitální televizi O2 TV se zvýšil o třetinu na 758 tisíc.

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

díky za info.Tak uvidíme,snad mají rozum a aspoň v tarifu L ho ponechají napořád.A snad brzy uplatní opci na další 3 leté období.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 775
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Počet zákazníků 02 TV ...12/2018!

Že ty smlouvy a počty nezveřejní soudruzi z Lucemburska... :laughing:

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 780
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Počet zákazníků 02 TV ...12/2018!

A také Laďa... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 659
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

.všetci rostů len mi do zeme

2. září 2016

...do dvou let dvě stě tisíc zákazníků...

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Počet zákazníků 02 TV ...12/2018!

@PoldaS
máš recht, podle selského rozumu
---nižší zisk - méně smluv---
:))) :))) :)))

IgBig
Registrace: 5/2011
Příspěvků: 90
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Počet zákazníků 02 TV ...12/2018!

Drahá polovička si na O2 pochvaluje amc HD, prima krimi HD a love HD... :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 780
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

Ano, upscalované HD, především na Prima Krimi a Love.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Počet zákazníků 02 TV ...12/2018!

2joscer: Myslíš, že tyto programy nemají nic v nativu? Na rozdíl od ubohého Skylinku (někdo to rád ostré R^ :laughing: :laughing: :laughing: ) alespoň něco. A s kvalitou dnes už není Skylink před O2 (bohužel) ani jako... :bomb:

Žádejme kvalitu, ne kvantitu.

PetrT
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 577
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Počet zákazníků 02 TV ...12/2018!

Petr T to už neplatí těd je tam rudej tunel heslo spět k SD :)))

doors1
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 763
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PetrT

Já nepsal, že tam není nic v HD.
Já jen reagoval na to, jak si to Fanynova drahá polovička pochvaluje. A Fanyn jí ani neřekne, že to či ono ani v HD není. Toť vše.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

citace : "Až O2 přestane uvádět čísla připojených zařízení a začne psát pravdu o počtu smluv, tak se to smrskne sotva na polovinu."

Tímto jsi ze sebe udělal neskutečnýho ichtyla .... :)))

mamk
Registrace: 7/2013
Příspěvků: 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Tieto programy obľubuje aj moja žena, pozerá ich na digi a každopádne obrazová kvalita Prima Love a Prima Krimi je omnoho lepšia ako na Skylinku, pretože mam aj ten. Že to nie je úplné HD ju veľmi nezaujíma, podstatné je pre ňu, že na 50´ obrazovke je ten program celkom ostrý, kdežto v SD na Skylinku si len kazí oči a tam to nechce pozerať.

smire
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

@smire

Mám 58" a zrovna jsem přepnul na Prima Love na Skylinku. Žádný neostrý obraz nevidím. A už vůbec ne obraz, který by kazil oči. Je to normální obraz po upscale z SD na UHD zobrazovač. Představ si, že i to malé Prima v logu stanice je v pohodě čitelné.
Ostatně oči se sledováním neostrého obrazu nedají zkazit, jen se více unavují. To ti řekne každý oční lékař.
Prostě přeháníš. Nic víc, nic míň. A já to tak také beru. Více o tom nehodlám vést spor.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Počet zákazníků 02 TV ...12/2018!

tak to by jsem tedy chtěl vedet kde vzali tech 335tisic silencu ? :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Ted jsem porovnal to SD skylinku s upscal.jakoby HD kabelu UPC taktéž na UHD a ten skylink je teda hodně špatnej. ;) Ten skylink jsem tam pustil z dědka Vantage 7100S,který na tom obrazově není zas tak špatně.TV je Panasonic TX-50EX780, která obrazově docela ujde.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Nehodlám se dohadovat. Znova jsem si na chvíli pustil Prima Love a je to prostě normální SD na velké obrazovce. Nic míň, nic Víc. Není to obraz, který ty nazýváš "hodně špatnej". Tím bych to uzavřel.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

Ahoj, takže ak spravne chápem máš tv čo ten /upscaling/ urobí, ak sa mýlim, oprav ma. Ja taký TV nemám a mám 3 tv, takže ak chcem mať to čo máš ty, musím kúpiť 3 nové tv. To by ma stálo zase min 1500 eur, t.j. 39000 českých korún. Lebo neviem ako by si sa dostal k HD u Skylinku, ktorý ich nevysiela u Prima krimi a Prima love. Preto si cením u digi, že do hd mi to /upscakingujú/ oni. Ináč, neriešim to, keď sa žene páči obraz na digi, tak jej ho dám, ja aj tak hlavne pozerám šport a Skylink nemá la ligu a seriu a, ktorú rád pozerám. Budem rád za tvoj názor, či je lepší a ostrejší obraz SD program, alebo /upscakingový/ HD program, na mojich tv, ktoré si /upscaling/ nevedia urobiť.

smire
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

@smire

Já prostě, a bez jakéhokoliv dohadování v dobrém,budu tvrdit,že naše SD a to jakéhokoliv operátora do UHD zvláště větších uhlopříček je už fakt dosti přes čáru kloudného obrazu.Obstojné SD je k vidění třeba na ARD,ZDF atd. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Počet zákazníků 02 TV ...12/2018!

mamk@ Napsal to jasně IgBig - menší zisk. Že neumíš do pěti napočítat, není můj problém :8)

smire@ Když to Prima neodbavuje v HD, ale jenom v SD, tak z toho bude furt jenom SD a nečekej, že má O2 nějaký zázračný upscaler, který z toho vykouzlí zázrak. I když je fakt, že za ty nehorázný prachy, co se platí O2, bych si tu kvalitu možná vsugeroval taky :)))

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Ale smire porovnával kvalitu obrazu Skylink-DIGI.V digi to je lepší i když je to jenom upscale do HD.Jinak samozřejmě platí že z h...a se bič neuplete. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Nechápem čo mi tu rozprávaš o O2, najprv si prečítaj, čo píšem, ja O2 nemám. Kvalita obrazu pri upskalingu do HD je určite neporovnatelne lepšia ako obyčajné sd u Skylinku. V tej tvojej zaslepenosti za Skylink, prosím ťa, aspoň dočítaj text, ktorý chceš oponovať. Ale chápem, keby som bol finančne viazaný na Skylink, tak ho obhajujem, nehľadiac naľavo ani napravo. diskutujem, len tak mimochodom, s Joscerom.

smire
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 140
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 76
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra