Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

Znefunkčňovanie UNI čítačiek

Po pravidelnej pondeľňajšej servisnej noci si prestalo plniť svoju povinnosť zasa zopár Uni čítačiek. Zatiaľ viem o troch, samozrejme iba zo svojho okolia.Rád by som vedel, či má niekto tiež takú skúsenosť.Ja osobne si myslím, že je to postupné a potichučké odstavovanie UNI prístrojov.Však už je zasa potrebné sa nabaliť výmenou sat.prijimačov.Uplynulo 2 roky od kmpletného prechodu na HD vysielanie a tým pádom aj padá 2 ročná záruka a tak prečo neroztočiť nový biznis.Veď cez 80% zákaznikov Skylinku si kupovalo prijimače z Uni čítačkou.

Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.

letas
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 3 147
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 294
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Znefunkčňovanie UNI čítačiek

To neviem, ale telekom a ini sa uz tesia na odliv zakaznikov od skylinku. Hlavne tam,kde maju kabel, ved ked treba dotovany box, naco ostat pri skylinku?

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Znefunkčňovanie UNI čítačiek

Kolega z devíti zákazniků přešlo 5 na freesat, 1 na ready krám a 3 iptv O2...

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 759
Odpověď v diskusním vlákně
 

@letas

Teda nejsem žádný fanda Skylinku,ale těch 80% zákazníku má přístroje pouze s uni čtečkou?Nemají možnost modulu? ;) Tedy pokud chtějí dál pokračovat u Skylinku.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 371
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Pravdaže nemajú možnosť modulu ;) Keď ani kartu nemajú ;)

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Znefunkčňovanie UNI čítačiek

chvíľu počkaj a potom skús znova :)

VU+: Zero, SoloSEV2, Uno4KSE, E-85 1W-28E, 110cm 27,5W, 115cm 36E

dbart
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 534
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Co já znám,tak je to fitý/fiftý.Mě naopak uničt. začly číst i Irdeto karty a Icky v caidu 0624 i s primou krimi,ale včera jsem musel 1. irdeto freshnout , i když je stále v proozu a nespala :O :O

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

Znefunkčňovanie UNI čítačiek

Naproti tomu,minulý týden jsem měl doma zle s modulem Neo a čisté irdeto kartou.Zastavoval se obraz a (samozřejmě moje vina).Zastrčil jsem kartu do uni v tom combu a do teď OK,mimo včerejší nutný refresh.Co se všechno může stát v eteru :(( :((

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Znefunkčňovanie UNI čítačiek

Někdy v minulém týdnu mi přestaly fungovat programy Skylink. Použil jsem modul a programy fungují. Mám tomu rozumět tak, že Skylink mi znehodnotit čtečku. Díky za případnou odpověď.

mibo1949
Registrace: 1/2013
Příspěvků: 228
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

A telekom snad umoznuje pouzivat kartu v uni citacke? :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Ono jde spíš o tu příslovečnou poslední kapku, kdy se uživatel naštve a prostě odejde jinam.

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3

SirMax
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 1 436
Odpověď v diskusním vlákně
 

@letas

Mozem potvrdit, v mojom okoli bolo tiez par preklopenych kariet, karty sa ale pichli do orig cam a vsetko v nich slape tak ako ma..

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Znefunkčňovanie UNI čítačiek

Mne nichto nič nepreklapal a nepočul som otom aby skylink preklapal potajme nejake karty :lookaround:

jopo166
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 1 670
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mibo1949

Urcite nie!!!! Uplna blbost.
Mohol siahnut na kartu, na citacku urcite nie.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

"A telekom snad umoznuje pouzivat kartu v uni citacke? :)"
Preco sem tahas take kktiny?!!!
Este skus rozpravku o tom, ze nemas nic so skylinkom. Rovnako ako polda a joscer!

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

@peter ba

Este raz si precitaj co som pisal ...

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

Nevím ale přečti si to ještě jednou i s tím na konci věty? Pokud víš co to znamená?

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Znefunkčňovanie UNI čítačiek

Sorry to plati pre jozef BA. :-/

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

rozumies pisanenu textu alebo ti tiez treba vsetko viac krat vyvetlit? :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Znefunkčňovanie UNI čítačiek

Vysvetlit :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Znefunkčňovanie UNI čítačiek

Zase vlákno o lejně, jak jinak. A ještě s úsměvnými komenty, jak někdo přejde jinam - bohužel už s chybějícím dovětkem, kam to bude aneb kde je ta Země zaslíbená, kde UNI čtečkám kvete pšenka :))) A freesat to pochopitelně není, protože tam M7 udělá brzo totéž.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

Pisal si o telekome, telekom snad umoznuje pouzivat kartu v uni?

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

jozef BA

Evidentne mas problem s pisanym textom. Pisal som, ze aky dovod ma niekto dalej ostat u skylinku, ked bude treba box ako u telekomu a inde. To bola totiz vyhoda skylinku o ktoru sa sami pripravuju ...

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

No dobre, spytam sa inak.. ked prejdu k telekomu, tam to bude o co ine?

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Samozrejme v Irdeto čítačke to ide a aj iná karta ide v tej Uni čítačke, len som chcel pripomenuť,že to slúbene preklapanie potichučky postupuje.

Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.

letas
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 3 147
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kasr

To je snáď každému jasne, že sa preklapanie sa robí na karte a nie na uni čítačke.

Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.

letas
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 3 147
Stránka: [ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 294
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra