Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

Archívy CZ/SK: StreamCinema chyba

ahoj.. chtěl jsem se zeptat, zda vás nenapadá, kde může být problém? Chtěl jsem zkouknout nějaký film na Stream Cinema, ale od dnešního odpoledne to hlásí chybu: Načítání selhalo.

Dopoledne to ještě jelo. Usilovně jsem stahoval nějaký seriál.. může to být tím? Jinak Stream Cinema mi nejede jen na MIPS příjimači (Vu+ Duo2) v prostředí OpenATV 6.3. Na druhém, avšak ARM přijímači, to jede v pohodě. Může se jednat o nějakou blokaci kvůli tomu stahování? I když to je asi blbost, protože oba přijímače jedou přes shodný modem.

Vu+ Uno4KSE, VU+Duo2, OpenATV 6.4, Gibertini 150 cm, LNB inverto single black ultra / FreeSat by UPC Direct, Digi TV, DVB-T (CZ, SK, PL)

jonnyq
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Archívy CZ/SK: StreamCinema chyba

zapomněl jsem připsat, že jsem to už zkoušel odinstalovat a nainstalovat znovu, ale nejede to stálo. Verze je 1.1.2.

Vu+ Uno4KSE, VU+Duo2, OpenATV 6.4, Gibertini 150 cm, LNB inverto single black ultra / FreeSat by UPC Direct, Digi TV, DVB-T (CZ, SK, PL)

jonnyq
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Archívy CZ/SK: StreamCinema chyba

tak teď to zrovna naskočilo. Problém se sám vyřešil.. divné, přitom na tom druhém přijímači to hraje celou dobu.

Vu+ Uno4KSE, VU+Duo2, OpenATV 6.4, Gibertini 150 cm, LNB inverto single black ultra / FreeSat by UPC Direct, Digi TV, DVB-T (CZ, SK, PL)

jonnyq
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jonnyq

Písal som autorovy a nejak sa nemal činu z opravou joj.sk a teraz stream cinema.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jonnyq

Koukni na stránky XBMC KODI - tam je záložka pro SC, snad si tam najdeš to co hledáš ... . :8)

mkolega
Registrace: 12/2016
Příspěvků: 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mkolega

co je to SC?

Vu+ Uno4KSE, VU+Duo2, OpenATV 6.4, Gibertini 150 cm, LNB inverto single black ultra / FreeSat by UPC Direct, Digi TV, DVB-T (CZ, SK, PL)

jonnyq
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Archívy CZ/SK: StreamCinema chyba

Stream Cinema?

Vagi
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Archívy CZ/SK: StreamCinema chyba

SC je skratka pre SimCity, SouthCarolina, Standard Chartered. Alebo aj StreamCinema. Ale teba to ako autora temy nemalo preco napadnut... :))) :))) :))) :)))

kobram
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 584
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jonnyq

Pardón, mluvíme o Stream Cinema, tak jsem si dovolil to nevypisovat... . Ovšem tam kam jsem Tě odkázal jsou lidičky co používají KODI... . Přesto, když SC nefunguje - má výpadky - můžeš se tam podívat co se děje. Jinak, samozřejmě, pro informace budou asi lepší Linuxová fóra... . :8) :8)

mkolega
Registrace: 12/2016
Příspěvků: 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Archívy CZ/SK: StreamCinema chyba

aha.. tak díky :)

Vu+ Uno4KSE, VU+Duo2, OpenATV 6.4, Gibertini 150 cm, LNB inverto single black ultra / FreeSat by UPC Direct, Digi TV, DVB-T (CZ, SK, PL)

jonnyq
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 875
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra