Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Nahravanie vsetkych zvukovych stop Ariva

Ahojte,
jedna Ariva 200 (V2.14), druha Ariva 200 (novsi soft, asi V2.17).
Obidve Arivy prehravaju vsetky zvukove stopy.
Zistil som vsak, ze v nahravkach druhej (novsi soft 2.17) mi sice ukazuje nahrate vsetky zvukove stopy, ale realne hra iba ta, na ktorej bol nastaveny dany program.
Tak som skusil zrovnat nastavenia na druhej Arive podla prvej.
Jednym z nich bolo menu Jazyk a volby (Jazyk menu, Preferovany jazyk, Druhy jazyk, Jazyk titulkov, Teletex),
na prvej nastavene vsetko na Slovak, na druhej tak nebolo, tak som to nastavil vsetko na Slovak.
Nejako sa to podarilo a uz nahravalo vsetky zvukove stopy aj na druhej Arive (3 dni OK).
Potom som si povedal, aby som potvrdil, ze to bolo tym nastavenim jazykov, tak som zvolil takyto postup:
Skusil som este raz nahravku tesne pred zmenou - vsetky stopy OK nahrate.
Zmenil som v menu Druhy jazyk na Czech, skusil som zvukove stopy pri sledovani programu, vsetky OK, potom som skusil nahravku a tu sa to pokazilo:
ukazuje vsetky stopy, ale hra iba ta, kde bol program nastaveny. Ale pri priamom sledovani programu vsetky zvukove stopy OK.
Tak som si myslel, ze uz som na to prisiel, a je to tym nastavenim.
Vratil som naspat Druhy jazyk na Slovak a... uz to nenahrava ani tak (a tesne pred tou zmenou to nahravalo).
A skusal som vselico (restart, vsetko English, vsetko Slovak), nic nepomaha...
Ma niekto podobnu skusenost? Co by mohlo pomoct?
Program prehrava vsetky zvukove stopy, ale v nahravke je funkcna len jedna. Prvu Arivu nechcem radsej skusat zmenit, kedze funguje :-)

vlazo12
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nahravanie vsetkych zvukovych stop Ariva

hľadaj niekde v nastaveniach/už neviem presne kde, arivu som nemal zapnutú 2 roky/
TS transport stream /nahráva video, všetky zvuk. stopy, teletext,titulky/
PS personal stream /nahráva video a zvolenú zvuk. stopu/

VU+SOLO 4K Open ATV 7.0 FLASH a niekoľko image v multiboot na USB-testy Golden Media Triplex DualBoot SW 1.2.80/E2 Open ATV 6.4, ARIVA 200 SW 2.18B8p Skylink ICE

mida
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 49
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mida

Dik.
Mal som TS, ale nenahravalo vsetky stopy.
Pomohol tento postup: zmena na PS, potom zmena na TS, potom restart, a az tak to zacalo nahravat vsetky stopy :-)

vlazo12
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 32
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra