Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

AMIKO8265+ problém s WebTV List.m3u

Zdravím. Všechny IPTV stanice vkládám do ΑΜΙΚA 8265+ jen přes Load WebTV List.txt a bílé tlačítko. Nikdy jsem nedostal do ΑΜΙΚA 8265+ stanice IPTV přes Load WebTV List.m3u a červené tlačítko. Přijímač nevidí složku WebTV List.m3u kterou mám uloženou na HDD a vkládám přes USB do přijímače. Vždy dostávám vzkaz Warn:No available info to get!!!

Máte taky ten stejný problém jako já? Jestli ne prosím poraďte jak mohu dostat do Amika složku WebTV List.m3u?

a3210
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AMIKO8265+ problém s WebTV List.m3u

Použij: m3u to WebTV List converter.rar. Pak popřípadě v txt uprav na správný formát. Příklad funkčního převodu po úpravě: Channel name:0,Skalnate pleso
URL1:http://stream.tmr.sk:1935/tmr/STREAM30.stream/playlist.m3u8

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

Děkuji za odpověď.Tak to dělám vždy s konvertorem ale je to namáhavé když jsou v m3u mnoho kanálů IPTV. Proto moje otázka zní jak může AMIKO8265+ přehrát seznam m3u bez konverze, jako například můj druhý přijímač AMIKO ALIEN který přehrává m3u ihned bez nutnosti konverze na WebTV List

a3210
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

AMIKO8265+ problém s WebTV List.m3u

Zdravím,mám amiko mini se hd a přehraje to iptv ve formátě který zmiňuješ,to je webtv list a pouze tento, nic více.To je taky tvůj případ.Samozřejmě múžeš uložit m3u soubor na flash disk a zkusit to přehrát.Paměť pouze na 1000.kanálu a convert program viz výše.Časově nenáročná záležitost.

agamon
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 321
Odpověď v diskusním vlákně
 

jak do amika 8265+ nainstalovat GSM dongle

rád bych využil tuto schopnost,ale nevím si rady,už
to někdo nastavil 3G?
DÍK

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@agamon

Díky za odpověď, to jsem chtěl uslyšet že je to problém i na jiných Amikách ne jen na mém Amiku 8265+. Jsem ale velmi spokojen když sleduji IPTV stanice přes Amiko 8265+. Nezadrhuje se a v případě krátké přestávky signálu nepřeskakuje na následující IPTV stanici jako to dělá VLC na počítači.

a3210
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Zdravím. Je to z mála případů kdy si nevíš rady. Naopak je již všeobecně známo že pomáháš nám všem. Je mi líto český kamaráde ale já téže nemohu poradit nikdy jsem to nenastavil.

a3210
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@a3210

Nezlob se,ale píšeš blbost. "...v případě krátké přestávky signálu nepřeskakuje na následující IPTV stanici jako to dělá VLC na počítači..."Zmiňované VLC to nedělá(ve Windows na PC) v případě,že je správně nastavené.Takže chyba je v tvém nastavení VLC!Ve spodní liště je to druhý čtvereček zprava.A máš tam tři možnosti.

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jerzy

Nezlobím se proč by jsem se měl zlobit.Život je stálá škola. Díky za informaci vyzkouším ji, přestože webtv přes počítač málokdy sleduji.

a3210
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@agamon

Zdravím. Řešení přímého příjmu webových listů m3u do Amika bez nutnosti konverze do textového souboru txt jistě musí existovat, protože jsem narazil na jeden list m3u který AMIKO 8265 ihned přečetl jako WebTV List.m3u a červené tlačítko. Bylo to pro mně milé překvapení a je to poprvé kdy přijímač Amiko 8265+ přečetl a přijal WebTV List.m3u bez nutnosti konverze na WebTV List.txt a bílé tlačítko.

a3210
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 102
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra