Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink,budou novinky?

Tak jsem se dival na jejich stranky a bude 5 volne vysilanych programu na brezen.Hlavne me zajima spis nejake novy programy jestli budou,mate nejake novinky.

Sanca
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 610
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,budou novinky?

Asi tŕň Test 1 a Test 2. Možno ID, niekto písal, že na Skylink7 dávali upútavky, fakn netuším :laughing:

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,budou novinky?

Ano, budou odpojovány neatraktivní HD programy a zvyšovány poplatky a ceny... Bude probíhat optimalizace kapacity... Prostě to, co probíhá u Skylinku už dlouho, bude pokračovat... R^ :laughing: :laughing: :laughing:

Žádejme kvalitu, ne kvantitu.

PetrT
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 575
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,budou novinky?

Zítra by mel skoncit na satu EDGE Sport HD, Esports HD a ty by měli byt nabizeny pouze uz přes internet službu a Stingray Brava HD skonci u vice operatoru. Zítra bude jasneji, hlavne bude drazsi serpo v hotovosti, SIPO/Inkaso zustava zatím stejne.Uz to tu jednou bylo a troufam si tvrdit, ze do roka zdrazi i serpo přes SIPO/Inkaso minimalne na mesicni cenu dvouletého předplatného SP v hotovosti. To jest na 99,- Kc.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

Samé vyradovanie, ale zdražovať to vám vedia :laughing: :laughing: :laughing:

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,budou novinky?

Nebudu zakládat nové téma........vyšla učetní úzavěrka za celý rok 2018 a poslední kvartál roku liberty global

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

5 programov

Skylink nabídne volné vysílání Epic Drama, TLC, Sport1 HD, Sport2 HD a Arena Sport

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,budou novinky?

Brzy bude super novinka-Thor 0.8w :laughing: :laughing:

Kombi
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,budou novinky?

Novinky budou, jen se neboj, jako první bude nové SERPO

DM920 UHD, Panasonic TX-55JZ980E - ORF - ČT karta

Kibicak
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 1 074
Odpověď v diskusním vlákně
 

Za chvilku

to schytáte od skalních. :laughing:

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 371
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kombi

Nesmál bych se vzhledem k tomu že tam končí intelsat a kapacita na Thorech je rozebrána.......M7 bude držet významnou kapacitu......nezadbatelný počet transpoderu které už ted chybí např. k rozvoji Slovak Telekomu.....

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ habr

prečo mám pocit, že si akosi nedokončil myšlienku?

anonym2
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 687
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,budou novinky?

To je ale divná otázka...novinky, jo?
Programů méně, platit více... :laughing:

0,8WFreesat+5E+13E+19E+16E+23ESkylink+28E+42E + UPC Kabel

palermo67
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 1 006
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Kdepak jsou skaláci,je to smutné bez nich ;) R^ :)

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,budou novinky?

Udělal jsem videoscreen testů. Test 1 podle bitrate to vypadá na HD je tam asi 13 zvukových stop.Test 2 je jasný SDéčko pouze s češtinou. Tipuju to na ten třetí polský program pro děti, jak už zde bylo psáno.
https://youtu.be/1SxLK3fz3M0

kolenáč
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 850
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,budou novinky?

Už i konkurence...https://www.parabola.cz/clanky/6563/antik-sat-arena-sport-1-v-hd-kvalite/ :O

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 759
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

U freeSATu to máme čiže to neriešim. Skôr by sa hodila zaradiť Arena Sport 2 HD, zo má tuším iba Pantelio a Magnet na 30W.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,budou novinky?

První změny už nastali. Došlo k vypnutí na satu Edge HD a Esport HD R^ R^ Budoucí místo pro Viasaty HD R^ R^

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@BOBSEN

Tomu neverím :laughing:

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Nibiru

:laughing: :laughing: nikdy za celou historii co Skylink mám cca 12 let mě SP nezajímá a balíček, který mám za celou historii zdražil asi o 80 kaček takže pindy o neustálém zdražování si nech od cesty a novinky budou až vám z toho spadne čelist tomu věř :laughing: :laughing:

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@BOBSEN

A preto som odišiel od Skylinku, nechcelo sa mi čakať na novinky, s ktorých mi spadne čelusť a isšiel som k operátorovi, ktorý má širšiu ponuku. Som od Skylinku zvyknutý, že je lepšia kvalita HD programov ako SD mazanice, za to si rád zaplatím. Ale keď sa zvyšuje cena a počet HD progrmov klesá, idem za lepšou ponukou HD programov.

smire
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,budou novinky?

tj. kam konkrétně? Prozraď toho úchvatného operátora :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Ty mi napíš najskôr aké budú tie novinky, z ktorých nám spadne čelusť, ako písal Bobsen, na ktorého som reagoval a kedy budú zaradené. Ak ťa zaujíma ponuka programov v HD kvalite u jednotlivých operátorov, lebo ťa už znechutilo znižovanie HD programov u Skylinku, použi TV Srovnávač na parabole.cz a rozhodni sa sám. Nechcem ťa ovplyvňovať.

smire
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

@smire

Hovoríš mi z duše, moja reč R^

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink,budou novinky?

smire@ Takže dle očekávání nic. Nehledě na to, že pokud bys byl u jinýho operátora, tak nemáš potřebu tady cokoliv vypisovat, protože se tě Skylink už netýká.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Takže ako som predpokladal, za si na nič neodpovedal, ani na otázku, čo Skylink zaradí z čoho nám spadne čelusť, ani na to, či si znechutený z toho, že Skylink vyraďuje HD programi a chceš sa poradiť, ktorého operátora si vybrať, lebo chceš odísť od Skylinku a nevieš si vybrať. A mimochodom mám aj Skylink, ktorého som si zaplatil pred rokom na 2 roky, lenže u Skylinku nie je viazanosť, ale tie peniaze mi už nikto nevráti, takže bohužial ešte 1 rok mám Skylink predplatený. Mám Digi, keď ťa to tak zaujíma, ktorý som si zaplatil pre rokom, lebo ma už prestalo baviť znižovanie ponuky programov u Skylinku a zároveň zvyšovanie cien a pri troch TV, ktoré mám v domácnosti ma to vyšlo aj lacnejšie ako tri karty od Skylinku. A konečne môžem pozerať taliansku seriu a a španielsku la ligu, ktorú skylink vobec nemá.

smire
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 140
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra