Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

hledám CNN feed

Zdravím, byl by zde někdo ochotný proskenovat 22west blindscanem? Sledovával jsem tam feedy CNN od britského parlamentu, když se něco dělo, bývalo to okolo 12.520MHz H,symbol rate 4610 nebo 4609. Měli tam vždy 2 kamery, každá na SCPC frekvenci cca 12508 až 12528 horizontal. Naposledy minulý týden, tento týden mají zase zpravodaje u parlamentu ale na těchto frekvencích to není. Mohli zůstat na 22west a jen změnili frekvenci nebo symbol rate(ale okolo 4610 používají už hodně dlouho) nebo změnili satelit ale 22west je u CNN docela oblíbený, když mají feedy z Londýna. Bohužel nemám blindscan a ty feedy mám rád, člověk se leccos dozví, když jsou off-air ale kamery a mikráky mají zaplé a feed taky. Díky těm, co by chtěli pomoct.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

tekapo

Vecer ti nepomuzu, jelikoz nebudu doma, ale cca tech 14 dni zpatky jsem nasel feedy na techto frekvencich:

22W
11627 H 4609 (externi kamera mimo "studio")
12520 H 4609 (kamera 1)
12526 H 4609 (kamera 2)

V pripade nouze si hod satelliweb.com a napis "CNN" do jejich spodniho vyhledavace a pokus se projet vsechny vypsane frekvence jestli teda nemas blindscan.

Zdravím Vás!

bobo2
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

tady máš co chceš,ale je to lin

https://www.livenewsnow.com/american/cnn-news-usa.htmlk

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 887
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Velmi zajímavá stránka, nejsou to feedy, které jsem hledal ale link na streaming CNN US a dalších US a UK news kanálů. Osobně na tento streaming používám livenewschat ale tady je to ve větší kvalitě a víc stanic. Díky moc.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bobo2

Díky, o té první frekvenci jsem nevěděl. Jinak, možná jsem to teď odpozoroval, ty 2 kamery bývají jen ,když tam mají takové to provizorní studio, kde si zvou hosty a mají tam až 4 židle a mikroporty ale tento týden to bylo jen zjednodušené, vstupy jen vždy 1 reportér a 1 kamera, to si asi řeší jinak. Na 22w je stabilně 1 zakódovaná frekvence (11535H) nějakým systémem Mediacipher, flysat to má označené jako CNN INS Newssource Europe možná to jde právě tam. Neumím to rozkódovat.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra