Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

Jaký satelitní přijímač mám koupit

Ahoj, poradili byste mi, jaký přijímač koupit?
Mám CA modul od Digi TV a chtěl bych mimo satelitních programů chytat i DVB-T2. A dále bych chtěl mít možnost současně nahrávat alespoň jeden program z z DVB-S/S2, jeden z DVB-T2 a dívat se na další program. Místo té poslední věci bych chtěl jako druhou variantu mít možnost sledovat se zpožděním právě nahrávaný pořad, případně jakoukoliv jinou dřívější nahrávku). Snad jsem se vyjádřil srozumitelně. Měl jsem klasický Gosat pro Skylink, po přestupu k DIGI jsem zkusil pořídit AB Cryptobox 752 Combo. Nemile mě ale překvapilo, že když jsem začal nahrávat, tak činnost přístroje skončila. Dokud nahrávání neskončilo, tak byl mrtvý. Proto ho vracím a hledám jiný. Docela rád bych za něj nedával moc peněz, ale v každém případě preferuji solidní kvalitu.
Díky za případné rady

Majkl315
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 13
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jaký satelitní přijímač mám koupit

TechniSat SONATA 1

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jaký satelitní přijímač mám koupit

Podivej se na zgemma h7s

hafanek1
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 181
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Majkl315

skus za pozriet napriklad na Formuler F4 Turbo.

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Warder

combo R^

decmen
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 1 852
Odpověď v diskusním vlákně
 

@decmen

mas pravdu, sorry ze som neuviedol komplet nazov aby ho to nezmiatlo. Takze este raz, Formuler F4 Turbo Combo a dostane ho kupit za nejakych 100+- Eurokorun .

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Warder

Mám ho už víc jak rok v obýváku pouze pro manželku a spokojenost.

decmen
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 1 852
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jaký satelitní přijímač mám koupit

Nesplňuje zadání. Což asi rozumbrada W. neví, protože ho sám nemá a jenom pindá nesmysly. Jeho "argumentem" pak bude zase oblíbený blábol o trollech, přičemž ani sám neví, co to znamená :-)

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jaký satelitní přijímač mám koupit

Mily chytrolin P, ale ty si predsa Troll. Co bol len v zadnici, hnede vie a len tara nabiflovane nezmysli. :)))
Zas sa hras na odbornika a pritom prd o tom ako vzdy vies. Vypytaj si nabuduce novy manual. :laughing:

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jaký satelitní přijímač mám koupit

Docela rád bych za něj nedával moc peněz.
doporučenie miestneho profíka TechniSat SONATA 1 za 1000€ :))) :))) :)))

patrick470
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jaký satelitní přijímač mám koupit

Ten Formuler F4 Turbo Combo by se mi líbil. Je i za dobrou cenu. Myslíte tedy, že mi s Digi modulem fungoval tak, jak bych rád?

Majkl315
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 13
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jaký satelitní přijímač mám koupit

Když má někdo specifický požadavky, tak holt nemůže čekat, že to bude stát pár drobných. Nicméně pokud se cituje věta, tak je dobrý celá:
"Docela rád bych za něj nedával moc peněz, ale v každém případě preferuji solidní kvalitu."

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Majkl315

nema problema, za dobru cenu ziskas dobry pristroj ktory ti kazdy seriozny predajca doda uz priamo nakonfigurovany podla tvojich poziadaviek.

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Já ti moc nerozumím. Proč proboha dáváš příspěvek? Pokud se ti přece cokoliv nezdá, tak neodpovídej. Nebo ty máš snad pocit, že přístroj za 25.000 splňuje solidní kvalitu za rozumné peníze? Nemám problém si zde vyslechnout, že dle mých požadavků musí být přijímač tak a tak drahý. Jsem ale přesvědčený, že existuje celá řada řešení, která jsou levnější než nabízíš ty.

Majkl315
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 13
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Majkl315

ale on tomu trt rozumie, je to len "prosty pobijec much - flaajboj". :laughing:

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

Majkl315@

Co tady nacvičuješ? Na dotaz jsem ti odpověděl konkrétním modelem, stejně jako jsem odpověděl, že ten zmiňovaný Formuler nesplňuje zadání. A že Sonata stojí 25t. je sice možný, ale umí co požaduješ.
A jestli seš přesvědčený, pak nevím proč tady vůbec zakládáš vlákno. I když ten clown, co má plný ústa trollů, ti dá jistě fundovanou odpověď (takovýho usera se drž, ten radit umí :D ).

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

poldaS

Ty máš asi nějaký mindráky a resis je tady. Někdo chce poradit a ty mu Dáš reklamu na nejdražší satelit? Jsi normální? Když někdo Pise ne drahe nebudu mu radit to nejdražší. Jsi normální? Asi ne jinak by jsi to nemohl napsat. Palec dolů

Ramoneto
Registrace: 4/2017
Příspěvků: 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ramoneto@

Nikdo nepsal, že ne drahé, to máš asi nějaký rozbitý dioptrie, jestli to vidíš. Psal, že nechce dávat moc peněz, přičemž tento termín je pro každýho něco úplně jinýho. A hlavně psal, že preferuje solidní kvalitu a taky uvedl požadavky, co má přijímač umět. Tak nepindej a klidně poraď něco jinýho, sám budu zvědavý, co z tebe vypadne za moudro.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

Sonáta

předražené německé lejno! :fuming:

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

@spyko

No, lejno to snad není, ale předražený je to teda fest.
Holt, je to pro ty, kteří nevědí co s penězi. Nic pro běžného smrtelníka.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 213
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

A neuvedieš presnejší tvoj dôvod toho, že Formuler F4 turbo combo nespňuje autorove požiadavky?!

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Majkl315

A Cryptobox 752 Combo po obrazovej kvalite by si ako ohodnotil? Aj mával nejaké zamrzania? Alebo ako na bežné používanie v pohode.

Beveačko
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 217
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jaký satelitní přijímač mám koupit

Samozrejme z môjho pohľadu Formuler je slušná voľba.
Treba ešte dodať, že v kombinácii z externým HDD, alebo SSD diskom!
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Beveačko

Měl jsem ho teď asi týden a spíš jsem zkoušel co a jak funguje. Co jsem stihl zjistit, tak obraz byl v pohodě a to i u HD programů na DVB-T2. Ani žádné sekání a zamrzání jsem za tu dobu nezaznamenal. Kdybych neměl tyhle problémy s nahráváním, tak bych si ho určitě nechal. Měl jsem teda koupenou i anténku s Wifi.

Majkl315
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 13
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Externí HDD samozřejmě mám. Používal jsem ho i s minulými přijímači. Jen bych rád, kdyby mi někdo potvrdil, že s CA modulem od Digi budu při nahrávání (když už nic jiného) aspoň moct na jinou nahrávku koukat. Pokud by fungoval tak, jak bych si v ideálním případě přál, bylo by to úžasné.
Ono mi jde mimo jiné i o to, že do budoucna očekávám, že přejdu na internetovou televizi. Ať už u Digi (pokud bude mít sporty) nebo jinam. Pořídil jsem si totiž současně i O2 TV Sport Pack a tam jsem opravdu nadšený z toho, že nemusím nic nahrávat, nad ničím přemýšlet. Prostě přijdu, najdu si co chci a dívám se. Už jsem, jako sportovec neměl nervy na to, že u Skylinku není, co se sportu týče, na co koukat.
A proto nechci zase vyhazovat nepřiměřené peníze za receiver.

Majkl315
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 13
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Majkl315

Ja by som to na tvojom mieste urobil asi nasledovne, t.j. keďže si si nie príliš istý s tou kompabilitou CA modulu a stb, tak ja by som na tvojom mieste uprednostnil nákup stb v kamennej predajni. Čiže hneď by si mohol odskúšať ten tvoj modul v tom danom stb.
Alebo, ak naozaj chceš nakupovať cez e-shop, tak v takomto prípade si túto tvoju kombináciu prediskutuj priamo z predajcom. Samozrejme treba nakupovať u renomovaných predajcov, nie z najlacnejšieho e-shopu od nejakého Janka z Hornej-dolnej!
Ale podľa mňa, nemal by byť z tým Formulerom a CA modulom problém - to je môj teoretický názor, v praxi neodskúšaný...
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 30
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra