Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Technika

Info o sukromnych spravach

Priatelia, chcem len poinfomovat vsetkych ktory mi poslali sukromnu spravu z nejakym dotazom, ze som sa na nich nevykaslal. Ale kedze som znovu vycerpal denny limit na odoslanie sprav, tak Vam nemozem odpovedat.

(#1) : PM: Překročili jste povolený limit. Během 24 hodin můžete poslat max 15 zpráv.

Nosce te ipsum.
uživatel
Warder
Registrace: 10/2008
Odpověď v diskusním vlákně

RE: Info o sukromnych spravach

Treba požiadať správcu , nech ich dá viac .
uživatel
Brumo
Registrace: 4/2019

@Warder

to ti nadává tolik lidí???
uživatel
pierrepetr
Registrace: 5/2006

@pierrepetr

"tolik" ludi hlada radu ci pomoc. Tebe je zas luto ze na teba hadzu bobek ??? :)))

Nosce te ipsum.
uživatel
Warder
Registrace: 10/2008

@Warder

Zkus si napsat o ovoce,to ti prideli hned.
Ja jsem za posledni roky zadal nekolikrat o moznost vkladat foto ale reakce adminu zadna ale jedna negativni reakce skylinku a ovoce bylo za pět minut.
Neřeknu když se jedná o vulgarismy a urážky to se netrpí nikde ale pravidla které se vytvářejí zde nemají obdoby nikde.
Zlatá Parabola před x lety.
uživatel
bistro
Registrace: 9/2009

@bistro

Už jen to abych se něčeho doprošoval. Mám svou důstojnost. Buďto je nějaká funkce dostupná a v určité kvalitě, nebo ne, ale abych škemral?

Chtěl jsem si aktivovat zprávy, ale abych 3x týdně chodil do nastavení, zda je volba aktivní? ne, tohle je pod mou hrdost....
uživatel
michalnew
Registrace: 3/2019

@bistro

Ono je to všetko v ľudoch a zlá doba. Tiež som dostal ban vačšinou vtedy keď som sa nechal vyprovokovať a začal nadávať. Sme len ľudia a každému občas rupnú nervy. Je, ale pravda, že pred pár rokmi boli ludia k sebe lepší. Dnes je veľa závisti, proste vládne hmota a vnútro človeka si nikto neváži. Bývam v ČR a tuná to pocitujem dosť.

VU+ Solo 4K, VU+ Zero, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X, motor BigSat SG2100 + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A
uživatel
kostik123
Registrace: 3/2009

@kostik123

Je to presne jak pises vse je hlavne v lidech.
Panove admini zrejme nedokazou rozlisit rozdil mezi kritikou a urazkami a hlavne deleji velke rozdily mezi uzivateli takze nestranost tu taky nefunguje.Kritizovat se muze jen neco nebo nekdo ale to uz jsme zase v tematu ktere tu zaznelo uz milionkrat a jine to nebude.
At se dari. R^
uživatel
bistro
Registrace: 9/2009

warder

a kto si ?
uživatel
sioga_bs
Registrace: 6/2007

@kostik123

Vše je o lidech. Na Trotla narazíš na jedné nebo i druhé straně hranice.

2x Azbox HD Elite,motor Sg 2100A,parebola Al 85+ Gibertiny 125
uživatel
hell01
Registrace: 4/2007

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra