Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

medi@link ml7000

Zdravim vsetkych,
vie mi prosim niekto poradit ohladne tohto pristroja, pretoze osobne s nim nemam ziadne skusenosti a bol mi odporucany pre lahke nastavenia a ovladanie. Neviem ci pristroj ma nejaku vadu, ale ak vojdem do nastavenie a vyrobneho menu je v nom polozka serial ports s moznostou tieto otestovat. ak dam test tak vyskoci hlaska serial error. Predpokladam, ze to nie je dobre. taktiez napriklad ak vyberiem ponuku hry tak vobec sa tato polozka neotvori. taktiez sa mi zda byt dost zvlastne nastavenie siete. v podstate tam nie je co nastavovat pokial je prijimac napojeny na router a dns. zvlastne je, ze pocasie mi nenacita a je tam chyba v spojeni avsak youtube funguje a videa sa prehravaju. Myslite si, ze sa jedna o vadny vyrobok alebo je chyba medzi dialkovym a prijimacom? vdaka za radu :lookaround:

newbie78
Registrace: 6/2018
Příspěvků: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

asi.......

starej soft,ale snad si ho nekoupil kvůli počasí

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

:))) samozrejme, ze nie. skusal som len co vlastne funguje. je pravda, ze update firmwaru ani aktualizaciu som nerobil, pretoze nikde moznost aktualizacie softu nie je. alebo je ho potrebne robit iba cez usb? ospravedlnujem sa za mozno hlupe otazky, ale s tymto prijimacom nemam absolutne ziadnu skusenost. oficialne forum na medialink vyzaduje potvrdenu registraciu a na tu stale cakam :( admin sa velmi neponahla :fuming:

newbie78
Registrace: 6/2018
Příspěvků: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: medi@link ml7000

Aktualizace softu tam je, na satelitní část aktuální Elen nebo tak nějak. Projdi si nastavení systému.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: medi@link ml7000

a medialink.online uz neexistuje ?

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

pise iba ze stranka je na predaj za 50dolacov. su tam nejake adresare s clankami, ale uplne mimo misu Rv

newbie78
Registrace: 6/2018
Příspěvků: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

tady jsi

šmejdil????

http://www.alisat.ws/42435-alisat/app/sindex.php

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra