Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

LM a Superpohar UEFA

uz je jasne, ze finalovy zapas LM bude vysielat nazivo okrem orange sport aj tv markiza a na dajto pojde v auguste aj zapas o superpohar uefa. Som zvedavy, kto to bude komentovat ale toho spacka ci ako sa vola, nemozem ani pocut..

pamka
Registrace: 10/2014
Příspěvků: 47
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: LM a Superpohar UEFA

To už bylo jasné před začátkem lm když markiza koupila práva na sestřihy zápasů z každého hracího dne takže to není novinka

brazdil38
Registrace: 6/2014
Příspěvků: 368
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pamka

ct sport to isti, tak ako aj teraz ms v hokeji, pozeravam to uz dlhe roky na cechoch R^

mjamriska
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 686
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: LM a Superpohar UEFA

to už je známe asi 8 mesiacov...CT SPORT a DAJTO majú práva na 3 roky,ktoré im umožnujú vysielat Zostrihy z každeho kola a potom finale LM a Uefa Superpohár

a to kto to bude vysielat je mne uplne ukradnute...priznavam,že niektorí komentatori sa tažko počuvaju,ale som človek,ked sa mi niečo nepači tak prepnem alebo vypnem zvuk..najlahšie je len kritizovvat...na komentatorov naavaju ludia všade..pri biatlone na ct sport...pri Lm na orangesport...pri NHL na novasport...pri futbale na digisport...pri hokeji na rtvs

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

Super

Finále LM a EL na ČT Sport, finále LM na Markíze a finále EL na RTVS 2. Teším sa eng derby R^

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: LM a Superpohar UEFA

ČT SPORT to už nějaký ten pátek dělá hodně profesionálně takže pro mě jednoznačně ČT SPORT :))

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: LM a Superpohar UEFA

Na ČT SPORT se fotbaloví komentátoři nedají poslouchat Rv

avatar99
Registrace: 4/2017
Příspěvků: 508
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra