Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Magio Sat

magio go učet

Zdravím chlapi nema někdo z vás volny učet pro tuto aplikaci,kde funguje digi sporty 1-5.

molous
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 82
Odpověď v diskusním vlákně
 

@molous

za 12 let, co jsi se zde zaregistroval jsi se neposunul ani k 6 EUR/měsíčně na Pay TV? To Ti teda "gratuluji"

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@molous

jako myslis ze svuj platici ucet posunu jen tak prvemu ňo umovi zde na foru ? a ty si se srazil s kobylou nebo co ?

kloner
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 211
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kloner

svoj platený asi nie..ale su tisice učtov zadarmo,lebo magiogo maju zakaznici telekomu zadarmo ak maju satelit alebo optiku odnich...čiže o taky učet má asi zaujem..neviem či ma chapes?hocikto,kto ma satelitnu tv od telekomu,tak ma magiogo zadarmo a mozno ho nevyuziva alebo aj využiva,ale má tam este volne miesta..lebo na jeden ucet sa mozu prihlasit až 4 ludia...ja som už daroval takto niekolko učtov,ale už mam s tym zlu skusenost alebo to skôr robím,že niečo za niečo...nech ponukne ucet aj druha strana na inu službu...

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

Sme a digi go

Skús pozrieť na sme.sk Teraz sa dá získať ročne predplatné sme.sk a k tomu digi go za 39 na rok. To nie je zlá cena ak nikoho nezoženieš

Walter
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

4 ucty nie je vela, ked pocitas ze to ide na notebookoch, iphonoch a android tf a smart tv. to by som v ziadnom pripade nedaval nejakemu neznamemu cloveku, pretoze login na magio go je ten isty ako do uzivatelskych nastaveni telecomu.. kludne ty si davaj zadarminko ..

kloner
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 211
Odpověď v diskusním vlákně
 

@molous

Ak to SME s Digi go zoberieš, napíš, aké programy obsahuje.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 985
Odpověď v diskusním vlákně
 

Obsah digi go

športové programy DIGI Sport 1, 2, 3, 4 a 5 + Sport 1, Sport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Golf Channel
daj si do velkeho brata sme plus digi go a vyskoci ti to

Walter
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kloner

neviem odkade si zobral,že login na magiogo je ten isty ako login do uzivatelskych nastaveni telecomu?? ja mám 3 učty a na každom mám prihlasovacie udaje uplne jednoduche..Meno: Jožko a Heslo: čísla (ktore som si ja vybral pri registracii sám).A samozrejme,že ja nevravim,že 4 prihlasenia na jeden ucet je brutalne vela,ale je to celkom dost si myslim.Na jeden ucet sa moze prihlasit Jožko z BA,Ferko z KE,Janko z BB a Matej z PO a mozu 4 rozlišní ludia naraz pozerat...a ako som povedal je strašne vela ludí,ktorí maju od telekomu satelitnu TV a vôbec magiogo nepouzivaju!Su to hlavne starší ludia.Takto som ziskal aj moje dalsie 2 učty..Môj dedo má telekom cez satelit a magiogo ani nevie čo to je,lebo nemá interrner...tak som si len opisal z jeho zmluvy identifikačný kód (ID),ktory musis zadat pri registracii magiogo a za 1 minutu som sa zaregistroval a mám novy učet.

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

Digi Go je ovela mensia služba ako magiogo..najskor mali len 5 digi programov a teraz sa aspon trocha rozširili a pridali aj dalsie sportove programy (novasport 1,2,sport tv 1,2 golf channel)..čiže unich nájdeš len športove programy a ešte netreba zabudat,ze unich sa nedá vyuzivat služba na PC.Mám namysli online pozeranie ako to má magiogo na svojej stránke magiogo.sk

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: magio go učet

Digi go je za 30 Eur ročne priamo na DIGI Slovakia. Ale len telefóny a tablety.

VUZero4K,Google4KStick,HomaticsBoxQ,motor30W-75E,MagioGO premium

Nalimm
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

magio go učet

vy nechapete že z Česka si ani neškrtnu

molous
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 82
Odpověď v diskusním vlákně
 

@molous

Omyl.... pokud smlouvu uzavřeš osobně na pobočce Telekomu SK, dají Ti to i jako Čechovi, ověřeno osobní zkušeností

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@molous

a ty nepoznas nieco ako openvpn ?

kloner
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 211
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

1,bavime sa o magiogo a nie o digigo
2,ako mozes mat podjednym uctom 3 loginy ? login je len jeden pre vsetky 4 zariadenia !!
3, ak mas 3 zmluvy tak mozes mat 3 loginy, to jest na kazdu zmluvu iny

kloner
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 211
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kloner

1.Ja viem,že sa bavime o magiogo
2.Ja nemam pod jednym uctom 3 loginy.Asi si ma zle pochopil..Myslel som,že mam až 3 rozne učty...na jednom mám meno Jožko a heslo (datum narodenia) na druhom mám meno Jožko1 a heslo (datum narodenia) a na tretom mám meno Jožko2 a heslo (datum narodenia).Takto som to myslel
3.Pointa všetkeho je len to,že stači najst niekoho kto má o telekomu napriklad satelitnu TV a nepouziva Magiogo!staci aby ti nadiktoval len to Identifikacne cislo a mozes sa registrovat a mas zadarmo ucet.Takychto ludi nieje problem najst,lebo ako som písal to magiogo vela ludí ani nepouživa alebo ani nevedia,že ho maju zadarmo,ak maju nejaku službu od telekomu.

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

opravim ta, magiogo je zadarmo len pre zakaznikov magio televizie od telekomu teda ked mas napriklad od nich len internet alebo len pevnu linku pripadne kombinaciu oboch tak magiogo neni v tomto pripade zadarmo, zakaznik musi mat magio televziu ci cez dsl optiku alebo satelit vtedy je magiogo zadarmo

GIGN1987
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 168
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra