Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Digi TV nejlepší cena

Uvažuji o Digi TV (přes aplikaci v Tv) ale cena se mi zdá dost vysoká Proto se chci zeptat uživatelů Digi za jakou nejlepši cenu se dá pořídit? Ať už se závazkem nebo bez závazku Jedná se mi hlavně o balíček sport plus nebo základ+sport Dékuji za věcné komentáře

Spy
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 107
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

Diskuze úplně o hovně ale když už jsme u toho tak Digi tv ti nabídne jako svému zákazníkovi tarif Lama mobile ,neomezené volání +1 giga internetu za 299 kč, sám jsem ho měl, ok ale bohužel to bylo v síti Vodafone a pouze 3g ale jinak to bylo ok,myslím že ten tarif se jmenuje Upovídaná Lama ;)

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Anubis

...aneb čím více služeb u nich máš, tím méně platíš.

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@William.cz

Je to tak.ted mam paušál a net u O2 a O2 tv za 1 kč. R^

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Anubis

To uz nefunguje. Ted je to za 399 Kc a jen 1,5 GB dat.

esquire
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 486
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jackino,

tak ten Eurosport2HD asi není urcen pro CZ/SK region, podle EPG tam jede Wimbledon co jsem si vsiml a na verzi pro CZ/SK DIGI/FREESAT bylo něco jiného. Jazykove volby jsou stejne (cze, romanian, hungary, england. Muzes to potvdit? Neprijimam ho z TP 11804, mam DIGI tv a na tom to není zpristupneno.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 931
Odpověď v diskusním vlákně
 

Eurosport2 HD,

na TP 11804/V uz je vypnut. Byla to verze pro Wimbledon pro Madarsko a Rumunsko.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 931
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 56
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra