Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Lepsi tv vs. Sledovani tv

Chci se zeptat,kdyz bych to chtěl mit v televizi,tedy sledovat, co je lepsi.Jaka je kvalita vysilani,cena a aplikace,obsah.Prepinani programu a jiné moznosti.S cim mate zkusenosti.Co by jste doporucili.Diky.

Sanca
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 610
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Lepsi tv vs. Sledovani tv

A co chceš mít v TV? Jsi tu od roku 2009.......???

Mirko.
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 440
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Lepsi tv vs. Sledovani tv

No tak ste sa konečne našli .
jeden na prepínanie
druhý na sledovanie

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mirko.,Brumo

Jsou to internetove tv v Cesku IPTV.Chci názor a ne takove reci.Vy asi nevite co chci.Vy asi mate ještě 2programy co byli za komunismu.

Sanca
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 610
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Sanca

Kde je problém si to za těch pár korun na měsíc zaplatit a zjistit sám? Nemáš dvě stovky? Slza ukápla...

Jinak k CZ IPTV službám bych ještě doporučil zapni.tv

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Lepsi tv vs. Sledovani tv

Sledovanie tv kazí oči. Aj Lepšie, aj Sledovanie kazí oči. Ak nechcete aby vám kazilo aj nervovu sustavu, treba prejst (z IPTV, OTT...) na satelit.

ahe56
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 302
Odpověď v diskusním vlákně
 

michalnew

To muzu zaplatit,me o to nejde.Me sakra zajima jenom názor tady v Cesku kdo to ma a ma zkušenost.Chci jenom normalni odpoved,na tom není nic spatneho.

Sanca
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 610
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Lepsi tv vs. Sledovani tv

Spotify je dobré na muziku,jde to i zdarma,ale s reklamou, tuto službu poskytují různí operátoři, najdeš na netu, mám a jsem spokojen ;) ;)

lglb
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 689
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Lepsi tv vs. Sledovani tv

Normálne sa slušne opýtal,ktorá z tychto 2 služieb je podla vás lepšia a aké máte s nimi skusenosti.Nechápem načo tu odpovedaju ludia,ktorí absolutne nič nenapíšu k veci a neodpovedia ani na jednu jeho otázku.

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ahe56

Někdo třeba ty možnosti nemá. Nemůže dát na barák parabolu, nebo může ale je otočený na špatnou světovou stranu.... kdežto u TV přes net nejsi tímto omezen... Navíc dnes je spousta služeb (neříkám, že mezi nimi jsou výše jmenované CZ služby) kde je kvalita velice blízká kvalitě SAT příjmu (jasně, na SKY, nebo NTV+ to asi mít nebude ale Skylink do kapsy strčí) a na úhlopříčce okolo 50 palců je to i přes ten net pěkná podívaná

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Sanca

V tom případě zkus to "zapni". Jako mám pocit jediná IPTV služba u nás umí i playlist v M3U formátu, takže můžeš hledět i přes Enigma 2 zařízení

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Sanca

A já bych k nim přidal ještě i T-mobileTV ;)

Už několik let mám od svého ISP v ceně NETu i základ "Sledovani.TV". Jedná se o (současných - občas něco přidají) 72 programů. Jsou tam všechny běžné (které nabízí většina providerů), přes několik neběžných (jako např. ORF1 i 2 - které nezískáš jinak než z pozemáku /pokud jsi v dosahu/ - nejsou na žádném satelitu!!; NASA-TV UHD; anebo Natura TV; ...) a nakonec několik "relaxačních (např. Krb; Korálová zahrada; Noční Praha - s pohledem na osvětlený Petřín; Rok v přírodě; anebo taky Čapí hnízdo - pohled do něj z web-kamery on-line; ...). Je funkční EPG. Zpětné zhlédnutí je jedině za příplatek!
Páč mám tvp Panasonic, tak využívám appku a nepotřebuji tudíž další "dálku"! Jediné, co by se dalo této IPTV vytknout je to, že nelze "listovat" programy pomocí tl. "UP a DOWN" - je nutno vždy nahodit "desetiřádkový přehled programů" a kříž. ovladačem se pohybovat při výběru daného progr. a potvrdit OK (jsou na 8-mi "podstranách") :O

Poněvadž mám rovněž (výše vzpomenutou) IPTV "T-mobileTV", tak mám i možnost srovnání. Tuto službu má dcera k tarifu na "volání" - zase pouze základ, v ceně. Příjem pomocí STB "Arris VIP4302".
Tady je cca 40 programů, (stejně jako u "Sledovani.TV") je větší polovina v HD-rozlišení. Zpětné zhlédnutí (7 denní) je v základu - rovněž tak je k dispozici "úložiště"; tuším 10 hod. nahrávek až na 30 dnů. Videotéka jedině za příplatek!
Je tu perfektní EPG - těch 7 dní nazpět i dopředu! Tady je možné i to "listování"!
Občas (většinou přes vánoce, či velikonoce) "zpřístupní" na cca 2 až 3 týdny několik (až 10) progr. z placených balíčků - "lákadlo"!

U obou služeb (s kterými jsem mimořádně spokojen - páč mám optické připojení!) je možnost přikoupení různých "balíčků" - nevyužívám, páč mám ještě "plný kotel" Digi-TV ze satelitu a DVB-T(T2) :laughing:
Ostatní (kolegy doporučované) služby neznám.

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Lepsi tv vs. Sledovani tv

pokud se podivam na jejich web tak sledovanitv ma rozhodne lepsi nabidku programu ale také je samozrejme drazsi, no ja bych si z toho tedy nevybral ani jednu, ale mas na obou web moznost demo verze na zkousku,
kvalitu služeb a obrazu takto na dalku nedokazu posoudit,

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Sanca

Mrkni na slovenské Magio GO. Při uzavření smlouvy na SVK v prodejně T-Mobile to dají i občanu ČR a nabídka kanálů (zejména pokud Tě zajímá sport) je za ty prachy bezkonkurenční

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Lepsi tv vs. Sledovani tv

Zapni ponuka je otrasna. Pri vybere sa orientujte podla toho, kto ponuka Eurosport a stanice Discovery a pripade stanice AMC. Tie by mali byt standardom. Osobne sa vyhybam sluzbam, ktore ponukaju Russia Today, vlajkovu lod proruskej propagandy.

Javi
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Javi

Ta Tvoje poslední věta je jak vystřižena z nomenklaturního slovníku normalizační KSČ. Je fajn že ses odkopal a že jsi nám sdělil, že pohrdáš i platformou SKY, která RT nabízí.

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Lepsi tv vs. Sledovani tv

Nevýsilá i skylink RT v různých verzích..momentálně nemám doma jejich box, aby se podíval. Pouze pseudofastcan na solu 4k a tam rt je... :laughing:

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Sanca

Napište mi PM prosím.

jojko22222
Registrace: 6/2018
Příspěvků: 37
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra