Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-T přijímače

Malá TV cca 55cm - zkušenost

Potřebuji malou do 57cm širokou TV s DVB-T2. Požadavek je pouze bezproblémové zobrazovadlo a pokud možno tak citlivý tuner - nynější DVB-T příjem je hodně na hraně. Jde i trochu o cenu.

neviděl jsem takhle malý TV od Samsung, Sony ani LG v nabídkách, vidím Panasonic a přidal bych snad Philips možná Hyundai....

Má někdo osobní dobrou zkušenost s nějakým aktuálním přístrojem?
uživatel
Jantars
Registrace: 2/2008
Odpověď v diskusním vlákně

RE: Malá TV cca 55cm - zkušenost

Ten panasonic je to isté ako hyundai diaľkové vestel a interiér TV tiež vestel . V 22 palcoch asi ťažko zoženieš niečo normálne. Ale za tie prachy to môžeš meniť každé 2 roky .

Urobiť čokoľvek blbovzdorným je nemožné, pretože blbci sú nesmierne vynaliezaví. (Murphy)
uživatel
Boris
Registrace: 1/2007

počítám spíše 24"....
uživatel
Jantars

Malá TV cca 55cm - zkušenost

Mám Hyundai 24" full HD v kuchyni, naprosto pro mne dostačující.DVB T2 tuner,aplikace YouTube,HBBTV.Připojení k WiFi mám přes powerline,jinak se dokupuje WiFi dongle.(nemám zkušenost)
uživatel
Cucerak
Registrace: 3/2008

Velice dobrá zkušenost se značkou Sencor,74cm slouží téměř 6let a má dost najeto,55cm se slušnou citlivostí slouží bez problémů téměř 3roky.
uživatel
Jirka1963
Registrace: 5/2017

Za pár eur som kúpil vo výpredaji nový tv Sencor 20" a ide bez problémov v kuchyni už tri roky. Odporúčam.
uživatel
Karner
Registrace: 3/2010

@ Hyundai a ostatní poloznačky": vidím že je skoro nemožné vůbec zjistit jestli tam není TN panel, spousta značek tohle info vůbec nezveřejňuje. VA vs. IPS vůbec neřeším....
uživatel
Jantars

Já mám v kuchyni 5 let televizor Funai a v náročných podmínkách kuchyně, blízkosti koupelny a funguje pořád skvěle. Manželka si ji tam nejvíc pouští. Vyrobena byla tehdy v Polsku. Je malá ,ale taky hledám náhradu, protože settopbox tam mít nemohu. Takže se rád v diskusi něco dozvím.

Octagon SF 4008 28,2°E/23,5°E/19,2°E/13,0°E
uživatel
PC1
Registrace: 1/2006

Ja som včera kúpil GoGEN TVF 22R302 STWEB, má satelitný prijímač, Skylink Live, Full HD, USB adapter na wifi, 40 mesačnú záruku, za tie peniaze do kuchyne uplná parada... Predým som tam mal Samsung, je Pravda že zvukovo bol lepší ale na to sa dá zvyknut.
uživatel
Kimlo
Registrace: 1/2017

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra