CryptoBox 800 UHD

Discovery TLC Balkan odstartuje 1. října

| redakce | tisk

Discovery Networks Europe spustí k 1. říjnu 2010 nový kanál pod názvem Discovery TLC Balkans, který v jihovýchodní Evropě nahradí stávající program o životním stylu Discovery Travel and Living.

TLC je zkratka The Learning Channel a bude zaměřený na ženy ve věku od 25 do 49 let, kterým přinese nejlepší lifestylové a reality show formáty z celého světa. TLC Balkans bude vysílat některé pořady Discovery Travel and Living - např. Cake Boss, LA Ink, Say Yes to the Dress, What not to Wear. Discovery TLC Balkans bude vylepšenou verzí Travel and Living.

Discovery TLC Balkans bude šířen všude tam, kde je nyní dostupný program Discovery Travel and Living - tedy v Chorvatsku, Slovinsku, Srbsku, BiH, Černé Hoře, Makedonii a v dalších zemích.

Testy TLC Balkans jsou v distribučním multiplexu Discovery Networks na satelitu Astra 4A (Sirius 4), na pozici 4,8°E, na kmitočtu 12,322 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 7/8, DVB-S, CA Power VU. Kanál bude lokalizován do srbského, bulharského a slovinského jazyce a očekává se, že bude také v makedonštině, albánštině a řečtině.

zdroj: mportal.com.hr