Quantcast

Rusko: Hallmark Channel nahrazen Diva Universal

| redakce | tiskobrázek k článku: Rusko: Hallmark Channel nahrazen Diva Universal

Mediální skupina Universal Networks (UNI) v minulých dnech na ruském kabelovém a satelitním trhu rebrandovala svůj seriálový a filmový kanál Hallmark Channel na Diva Universal. Stanici věnovanou ženám.

"Transformace Hallmark Channel na Diva Universal v Rusku je klíčovým prvkem našeho plánu globálního růstu. Kanál bude mít zcela nový vzhled a také nabídne divákům fantastický čerstvý obsah a jsme si jisti, že pravidelné diváky Hallmark potěší velké množství dramat a zábavy, které budou ve vysílání Diva Universal," uvedl Colin McLeod, vedoucí mediální skupiny UNI pro střední a východní Evropu.

Hallmark Channel je v Rusku šířen od roku 1998 a byl k dispozici téměř ve všech velkých kabelových a satelitních platforem v zemi. Jeho nástupce Diva Universal má proto vynikající startovací pozici.

Ukončení televize Hallmark v Rusku je pokračování globální strategie UNI ve střední a východní Evropě a nahrazení některém ze svých značek - Syfy Universal, 13th Street Universal, Universal Channel, Diva Universal a Studio Universal.

V Česku a na Slovensku od 3.9.2010 je místo Hallmark Channel poskytován program Universal Channel. O 10 dní později skončil Hallmark v Polsku. Na jeho pozici je nyní vysílán program 13th Street Universal věnovaný kriminálkám a thrillerům.

zdroj: mportal.com.hr

Reklama
Vybrané články