Quantcast

DIGI CZ spouští reklamní kampaň na novou internetovou televizi DIGI2GO

| redakce | tiskobrázek k článku: DIGI CZ spouští reklamní kampaň na novou internetovou televizi DIGI2GO

Od začátku září společnost DIGI CZ nabízí vysílání televize Nová DIGI TV prostřednictvím satelitu a nově také přes internetové připojení. Stala se tak prvním a jediným operátorem v Česku, který zákazníkům dává na výběr mezi satelitní nebo internetovou televizí. Spuštění internetové televize DIGI2GO provází marketingová kampaň.

Základem kampaně podporující start internetové televize DIGI2GO jsou dva třicetivteřinové reklamní spoty, které veřejnosti uvidí ve vysílání řady českých televizí. Vše doplní komunikace na webu, Facebooku a dalších sociálních sítích.

Kampaň navazuje na předchozí reklamní akci Chceš vidět super fotbal? Jdi na Digi TV! Ta seznamovala sportovní fanoušky s exkluzivním sportovním obsahem Nové DIGI TV, který především zahrnuje anglickou Premier League na tři sezony, nejvyšší španělskou fotbalovou soutěž La Liga pro dvě sezony a druhou anglickou ligu Sky Bet Championship taktéž na tři sezony. Vedle toho DIGI CZ zakoupila práva i na vysílání nejprestižnějších mužských tenisových turnajů ATP World Tour 1000 a ATP World Tour 500, a to včetně finálového turnaje Barclays ATP World Tour Finals. Exkluzivní práva na vysílání tenisu si DIGI CZ zajistila na následující čtyři roky počínaje rokem 2017. Zákazníci satelitní i internetové televize můžou exkluzivně sledovat i přímé přenosy z mistrovství světa jednotlivců na ploché dráze FIM Speedway Grand Prix.

Nová kampaň pracuje s videospotem obsahujícím slogan Ať skóruješ kopačkou či hlavičkou, je to gól! Dvě cesty, stejný výsledek. „Stejně tak zákazník Nové DIGI TV má na výběr dvě rovnocenné možnosti jak sledovat její širokou programovou nabídku. Novou DIGI TV můžou sledovat diváci přes satelit nebo přes internet prostřednictvím internetové televize DIGI2GO,“ vysvětlil použití fotbalové terminologie Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Druhý reklamní spot pak přímo navazuje na předešlou reklamní kampaň a zdůrazňuje exkluzivní fotbalový obsah (v terminologii kampaně super fotbal), který internetová i satelitní televize od Nové DIGI TV nabízejí. Videa namluvil známý český herec Alexej Pyško a vznikla za kreativního vedení Viléma Rubeše pod režijní taktovkou Petra Orozoviče v produkci Michala Rákosníka. Videoklipy Kopačkou či hlavičkou a Superfotbal DIGI TV k nové kampani jsou ke zhlédnutí i na YouTube. Aktuální kampaň podporující spuštění nové internetové televize je spojena s webem Digi2go.cz a provází ji nadále rovněž webová stránka Superfotbaldigitv.cz, jež byla spuštěna již dříve.

Internetová televize DIGI2GO bude kopírovat stávající nabídku satelitní Nové DIGI TV, ale s větším počtem programů v HD kvalitě. Aktuálně je k dispozici 87 kanálů, z toho 37 v HD rozlišení. Do konce září se v nabídce internetové televize objeví 40 HD kanálů. Vedle špičkového sportu tak nabízí i širokou škálu programů pro celou rodinu. Nechybí mezi nimi kanály filmové, sportovní, ale i kanály dětské, hudební, lifestylové a zpravodajské.

Aktuální zaváděcí cena DIGI2GO u ZÁKLADNÍHO balíčku, která platí při objednání do 15. 9. 2016, je 299 Kč; tato cena je garantována po celé období 24 měsíců. Standardní cena ZÁKLADNÍHO balíčku je 349 Kč. Pro sportovní fanoušky bude zajímavý rozšiřující balíček SPORT za 149 Kč, jehož součástí je veškerý exkluzivní sportovní obsah Nové DIGI TV. MAXI balíček s kompletní programovou nabídkou bude k dostání za 749 Kč. Internetovou televizi DIGI2GO mohou zákazníci sledovat současně až na 4 zařízeních. Každý zákazník, který si pořídí internetovou televizi, dostane ke svému televiznímu přijímači set-top box umožňující kabelové nebo bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu. DIGI2GO bude k dispozici vedle televizních přijímačů i na počítačích, chytrých telefonech a tabletech s operačním systémem Android či iOS a lze ji pořídit i samostatně bez set-top boxu nebo jako doplněk k satelitní Nové DIGI TV.

Reklama
Vybrané články