Široká nabídka DVB-T antén

Konec exkluzivity. Digi Sport 1 a Digi Sport 2 i v T-Mobile TV

| redakce | tisk

Sportovní kanály Digi Sport 1 a Digi Sport 2 budou dostupné v České republice většímu počtu diváků. Programy se objeví v televizní nabídce telekomunikačního operátora T-Mobile.

Společnost T-Mobile provozuje internetovou televizi T-Mobile TV a také satelitní službu T-Mobile SAT TV. Televizní nabídka je tak k dispozici každému bez ohledu na dostupnost internetového připojení.

S příchodem programů Digi Sport 1 a 2 do nabídky T-Mobile dojde k programovým změnám. Některé přenosy budou dostupné jen na konkrétních programech. Digi Sport 1 a 2 budou vysílat německou fotbalovou Bundesligu, skotský fotbal a druhou německou fotbalovou Bundesligu.

Digi Sport 3 přinese divákům mužský tenis, SkyBet Championship a rozšířenou nabídku fotbalových přenosů z Německa a Itálie. Na Digi Sport 4 najdou diváci přenosy z fotbalové Premier League, ženský tenis a Diamantovou ligu.

Společnost DIGI Slovakia provozuje pod značkou Digi Sport celkem pět programů. Kompletní pětici stanic mohou sledovat abonenti na Slovensku v sítích Slovak Telekomu (Nová Digi TV SK, Magio TV, Magio Sat). První tři okruhy Digi Sportu jsou dostupné i v Česku a poskytuje je společnost DIGI CZ v rámci satelitní televize Nová Digi TV CZ a internetové DIGI2GO. V pondělí 6.8.2018 rozšíří společnost DIGI CZ svoji nabídku o program Digi Sport 4. DIGI CZ bude jediný operátorem v Česku, který bude nabízet nejvíce programů Digi Sportu.