Quantcast
Další platformy

T-Mobile SAT TV

T-Mobile

Na českém trhu působí od konce ledna 2018 nová satelitní DTH služba pod názvem T-Mobile SAT TV. Provozuje ji, jak název napovídá, přední český mobilní operátor T-Mobile. Služba je určena zejména domácnostem, které nejsou v dosahu služeb operátora.

Platforma se vysílá ze satelitů Thor 6 (0,8°W) a Intelsat 10-02 (1°W) z kapacit sesterské společnosti Slovak Telekom (ST), která zajišťuje služby i pro své DTH platformy na Slovensku - tj. Magio Sat a Nová Digi TV SK, dále pro Novou Digi TV CZ a freeSAT.

T-Mobile již dříve provozoval satelitní televizi (v letech 2010 až 2014). Tehdy šlo o tzv. virtuální platformu, která využívala kapacit a služeb lucemburské společnosti M7 Group, provozovatele česko-slovenské satelitní platformy Skylink. Po ukončení první verze satelitní televize T-Mobile převzala zákazníky společnost M7 Group (Skylink).

Nová generace satelitní televize T-Mobile se od té dřívější liší nejenom odlišnou programovou nabídkou ale také i interaktivními funkcemi. Provozovatel nabízí i zpětné zhlédnutí pořadů až do 72 hodin po odvysílání. Pro tuto funkcionalitu potřebuje uživatel připojit přijímač k internetu.

Poskytovatelem služby T-Mobile SAT TV je společnost T-Mobile, největší multimediální operátor v České republice. Vedle satelitní platformy poskytuje projekty a služby pevné a mobilní telekomunikační sítě.

Sledávání TV nabídky od společnosti Slovak Telekom

Další informace o paketu T-Mobile SAT TV