ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Další platformy

Magio Sat

Magio Sat

Pod názvem Magio Sat se skrývá název satelitní verze placené televize Magio společnosti Slovak Telekom. Služba je určena zejména domácnostem, které nejsou v dosahu služeb operátora.

Platforma Magio Sat zahájila poskytování služeb 15.1.2010. Nová DTH služba se zpočátku vysílala přes satelitní systém Amos (4°W), kde jsou umístěny programy a služby sesterské maďarské platformy T-Home. Po akvizici slovenské Digi TV se společnost Slovak Telekom rozhodla využívat jednu pozici pro své dvě platformy. Vybrala si satelitní systém Thor / Intelsat 10-02, kde působí i jiné platformy ze střední a východní Evropy. Migrace na novou pozici 0,8°W/1°W byla dokončena k 31.12.2014.

Po přeladění přijímacích antén získali zákazníci služby Magio Sat širší programovou nabídku, včetně řady nových programů ve vysokém rozlišení (HDTV).

Vedle široké nabídky programů v SD i HD kvalitě mohou klienti provozovatele využívat řadu doplňkových služeb jako elektronický programový průvodce (EPG) s vyhledáváním, nahrávání vysílání, zastavení a přetáčení obrazu, mezinárodní programy s možností nastavení jazykové verze, regionállní a internetové televize a mnoho dalšího.

Provozovatelem služby Magio Sat je společnost Slovak Telekom, největší multimediální operátor na Slovensku. Vedle satelitní platformy Magio Sat poskytuje projekty a služby pevné a mobilní telekomunikační sítě.

Sledávání TV nabídky od společnosti Slovak Telekom

Další informace o paketu Magio Sat