Quantcast
Další platformy

Magio Sat

Magio Sat

Pod názvem Magio Sat se skrývá název satelitní verze placené televize Magio společnosti Slovak Telekom. Služba je určena zejména domácnostem, které nejsou v dosahu služeb operátora.

Platforma Magio Sat zahájila poskytování služeb 15.1.2010. Nová DTH služba se zpočátku vysílala přes satelitní systém Amos (4°W), kde jsou umístěny programy a služby sesterské maďarské platformy T-Home. Po akvizici slovenské Digi TV se společnost Slovak Telekom rozhodla využívat jednu pozici pro své dvě platformy. Vybrala si satelitní systém Thor / Intelsat 10-02, kde působí i jiné platformy ze střední a východní Evropy. Migrace na novou pozici 0,8°W/1°W byla dokončena k 31.12.2014.

Po přeladění přijímacích antén získali zákazníci služby Magio Sat širší programovou nabídku, včetně řady nových programů ve vysokém rozlišení (HDTV).

Vedle široké nabídky programů v SD i HD kvalitě mohou klienti provozovatele využívat řadu doplňkových služeb jako elektronický programový průvodce (EPG) s vyhledáváním, nahrávání vysílání, zastavení a přetáčení obrazu, mezinárodní programy s možností nastavení jazykové verze, regionállní a internetové televize a mnoho dalšího.

Provozovatelem služby Magio Sat je společnost Slovak Telekom, největší multimediální operátor na Slovensku. Vedle satelitní platformy Magio Sat poskytuje projekty a služby pevné a mobilní telekomunikační sítě.

Sledávání TV nabídky od společnosti Slovak Telekom

Další informace o paketu Magio Sat