Quantcast

Fear the Walking Dead přichází s novou sérií na AMC

| redakce | tisk

Oblíbený seriál Fear the Walking Dead pokračuje novou, závěrečnou sérií, která bude opět rozdělena do dvou částí po 6 dílech. Televizní stanice AMC odvysílá první díl 15. května ve 22:00. A opět se můžete těšit na nové epizody plné akce a napětí.

Osmá řada seriálu Fear the Walking Dead navazuje na konec sedmé řady. Morgan (Lennie James) si uvědomuje, že jeho a Madisoniny (Kim Dickensová) naděje na záchranu Mo před Padrem se vůbec nevyvíjejí tak, jak doufali. Přestože se z nich v boji proti nepřátelům opět stává nerozlučná dvojice, čeká na ně mnoho nástrah, které možná nezvládnou. Série začíná o sedm let později, kdy Morgan, Madison a ostatní musí žít pod Padreho nadvládou bez špetky naděje na lepší svět.

Osmá řada Fear the Walking Dead brzy na AMC (foto: AMC)
▲ Osmá řada Fear the Walking Dead brzy na AMC (foto: AMC)

Posledním želízkem v ohni se stává Morganova dcera Mo. Podaří se jim ji zachránit? Budou konečně žít ve světě, kde nebudou muset každý den bojovat o holý život? Nejen na tyto otázky se fanoušci brzy dozvědí odpovědi v nové řadě seriálu Fear the Walking Dead.

V 8. sérii se diváci opět mohou těšit na extrémní napětí a samozřejmě na své oblíbené herce, mezi které patří James Dickens, Colman Domingo, Danay Garcia, Austin Amelio, Christine Evangelista, Karen David, Jenna Elfman a Rubén Blades. Výkonným producentem je Scott Gimple, showrunnery jsou Andrew Chambliss a Ian Goldberg, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, Michael Satrazemis a David Alpert.

Seriál Fear the Walking Dead sledujte od 15. května každé pondělí ve 22:00 na AMC.

zdroj: AMC

Reklama
Vybrané články