Quantcast

Na O2 TV Sport startuje nová fotbalová sezona

| redakce | tisk

O víkendu startuje nejvyšší česká fotbalová liga. Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal odvysílají tradičně všechny zápasy živě. Nebude chybět show TIKI-TAKA nebo pořad F:INITO.

Novou sezónu zahájí O2 TV Sport v pátek 21.7. ve 20:00 hodin, kdy divákům nabídne Preview FORTUNA:LIGY 2023/2024. Diváci se mohou těšit také na přenosy z domácích duelů Starty, Plzně a Bohemians v předkolech evropských pohárů.

První zápas české fotbalové ligy v nové sezóně se odehraje 22. července 2023 a stanice O2 TV Sport přinese utkání FK Teplice - FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha - FC Hradec Králové. O den později přijdou na řadu duely FC Slovan Liberec - FC Baník Ostrava a AC Sparta Praha - SK Sigma Olomouc. Všechna ostatní utkání odvysílá O2 TV Fotbal ve své multidimenzi.

Televizní studio O2 TV (foto: O2)
▲ Televizní studio O2 TV (foto: O2)

Od 26. července pak v pravidelném středečním slotu nabídne O2 TV Sport Footcast Preview, ve kterém David Sobišek a Jakub Podaný probírají témata, jež rezonují fotbalovým prostředím. Prostor dostane i datová analytika nebo kurzy před každým kolem FORTUNA:LIGY.

V sobotu i v neděli uzavírá odehrané duely pořad F:INITO, jenž přináší aktuální sestřihy a ohlasy. Tradičně v pondělí od 20.00 hodin se o slovo přihlásí oblíbená zábavná show TIKI-TAKA, která má za sebou již 211 dílů, do nichž přišlo téměř 370 osobností ze světa sportu, kultury i showbyznysu.

Vedle toho se diváci dočkají i předkol evropských pohárů. Stanici O2 TV Sport se podařilo získat vysílací práva na domácí utkání Viktorie Plzeň a Bohemians Praha 1905 ve druhém předkole Konferenční ligy. Fanoušci rovněž uvidí v přímém přenose domácí duel pražské Sparty ve 3. předkole Ligy mistrů UEFA.

Ani letos nebude v komunikaci televize O2 TV chybět ambasador Petr Čech, jeden z nejlepších světových gólmanů všech dob, Makhmud Muradov, elitní UFC zápasník, nebo Karolína Plíšková, která aktuálně patří mezi TOP 30 nejlepších tenistek světa.

Reklama
Vybrané články