Quantcast

Seriál Poker Face od září na SkyShowtime

| redakce | tisk

Poker Face bude k dispozici v září, exkluzivně na SkyShowtime. Poker Face, který pochází z tvůrčí dílny Riana Johnsona, je desetidílný mysteriózní seriál, jenž sleduje Charlie Cale (Natasha Lyonne) s mimořádnou schopností rozpoznat, když někdo lže.

Vydává se na cestu ve svém Plymouth Barracuda a na každé zastávce se setkává s novými postavami a podivnými zločiny, při kterých si nedokáže pomoct a musí je vyřešit. Seriál získal pozitivní recenze a na serveru Rotten Tomatoes se rychle stal „čerstvým" a získal 98% hodnocení kritiků.

Seriál Poker Face (foto: SkyShowtime)
▲ Seriál Poker Face (foto: SkyShowtime)

V seriálu se kromě výkonné producentky a hlavní hvězdy Natashy Lyonne objeví i řada hostujících hvězd, jako jsou Adrien Brody, Angel Desai, Audrey Corsa, Benjamin Bratt, Brandon Michael Hall, Charles Melton, Chelsea Frei, Cherry Jones, Chloë Sevigny, Clea DuVall, Colton Ryan a Danielle MacDonald, Dascha Polanco, Ellen Barkin, Hong Chau, Jasmine Aiyana Garvin, Jack Alcott, Jameela Jamil, Joseph Gordon-Levitt, Judith Light, Leslie Silva, Lil Rel Howery, Luis Guzmán, Megan Suri, Niall Cunningham, Nicholas Cirillo, Nick Nolte, Reed Birney, Rhea Perlman, Ron Perlman, Rowan Blanchard, S. Epatha Merkerson, Shane Paul McGhie, Simon Helberg, Stephanie Hsu, Tim Blake Nelson a Tim Meadows.

zdroj: SkyShowtime

Reklama
Vybrané články