ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Novasport 3-4

Představujeme další dva nové kanály Nova Sport. Fanoušci se mohou těšit na Ligu mistrů, 🇮🇹 Serii A, 🇪🇸 LaLigu, 🇩🇪 Bundesligu nebo 🇬🇧 FA Cup.

https://sport.tn.nova.cz/clanek/liga-mistru-a-nejlepsi-fotbalove-souteze-sveta-prichazi-na-nova-sport.html
uživatel
jožko
Registrace: 7/2016
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 356
Odpověď v diskusním vlákně

@michalnew

Tak kdybych měl jen o2 tak určitě. Ale já jsem s kabelovkou spokojenej. V dobách kdy to ještě šlo , tak jsem si koupil moduly do televizí , takže mám jen základní ovladač , navíc obraz super a internet taky. I když před lety jsem měl O2 internet i s televizí a tak jsem si nemohl stěžovat.
uživatel
pavelmgh
Registrace: 7/2021

@jean55

a ty jim věříš co napíšou?kdyby se s něma měli domluvit,dnes by to bylo ohlášeno!
uživatel
dawis77
Registrace: 9/2011

@dawis77

Nevím, já už Telly nemám takže je mě to jedno, jen bych nedělal závěry že tam nebudou, původně měli být nové Novasporty jen na voyo a vidíš že jsou v O2 a v T-Mobile, prostě nikdy nevíš co se změní
uživatel
jean55
Registrace: 11/2018

RE: Novasport 3-4

ešte raz to napíšem ako to podla mna je...máme tu 3 gigantov,ktorí budu mat full baliček (ns3,4,ps1,2) a to je 02TV.CZ,T-MOBILE.CZ,TELEKOM.SK..

potom tu je možnost,že ešte sa niekto objaví kto pridá niektorí z tychto novych programov ns3,4,ps2 do ponuky,ale nie všetky!..len 1 alebo 2 a najbližšie je k tomu Telly
uživatel
jožko

@jean55

chápu,ale pokud by tam měli být,jak sem psal podle mě by to dnes ohlásili...
uživatel
dawis77

Dawis@

Máš Telly??Tak kyslík to řeší ne??já mám oboje a telly asi vypakuju i kdyby přidali ty 3 programy.Jedině,kdyby přidali zpátky AMC,bych si je nechal.
uživatel
garrrry
Registrace: 3/2009

Myslím, že můžeme být spokojeni skoro všichni. Nevím, jak to mají ostatní operátoři, ale u o2 příplatek 100 korun je paráda za 3 ligy navíc R^
uživatel
Beny30
Registrace: 7/2019

@Beny30

spokojní len zákaznici 02TV,T-MOBILE a TELEKOM.SK...ešte si myslim,že telly vybojuje nejaky program do ponuky ale urcite nie všetky...
uživatel
jožko

@garrrry

nemám nic momentálně vše sem nedávno zrušil včetně Telly.Teď se rozhoduji ke komu jít...
uživatel
dawis77

@Beny30

všichni,kromě klientů Telly :)))
uživatel
dawis77

@jožko

Nevím jak PS 2, ale myslím že NS 3/4 bude nakonec všude kde NS1/2, Nova si nikdy nehrála na žádnou exkluzivitu takze si myslím že ani teď to nebude jiné

Co si pamatuju tak když spouštěli NS2 tak první taky říkali že to nebude na satelitu a bude jen někde ale nakonec to dali všem kde už byl 1
uživatel
jean55
Registrace: 11/2018

Ano, kromě Telly tu jsem nikdy neměl takže nevím, jak to mají cenově ale pro sportovní fanoušky se vyplatí přejít jinam
uživatel
Beny30

@jean55

uplne všade asi zas nie..lebo to nemôzes porovnavat s novasport1,2..za tieto novasport3,4 budu pytat obrovske peniaze čo si malý hrači nemôzu dovolit...čiže mozno áno telly alebo skylink to časom zaradia...od malych operatorov to nečakaj a stále trvám natom,že full balíček (ns3,4,ps1,2) nájdeš len u 02tv,telekom.sk,t-mobile.cz
uživatel
jožko

Tak podle digizone budou ty 3 nové programy i v T-mobile satelitním-balícky M a L :))) Otázkou stále zůstává TELLY :)))
uživatel
garrrry

Tak otázky vyřešeny na 3 roky klid. Teď už jen čekat na program, v jakém rozsahu budou vysílat a střídat ty 3 ligy
uživatel
Beny30

Bundesliga 2-víte něco?? Nebo nebude vůbec??
uživatel
garrrry

NS3,4

Ted koukám na MLS a zvuk v ruchových mikrofonech neskutečně kolísá. Bohužel to je realita u nich od počátku vysílání. Takže na těch kanálech si ten fotbal asi moc nevychutnáme...jedině, že by konečně vyhodili ty jejich nahluchlé techniky...nechápu, že to za ty roky nejsou schopní doladit.
uživatel
FI711010
Registrace: 6/2008

T-Mobile

T-mobile tv -nevíte zda nechystají také sportovní balík
uživatel
FI711010
Registrace: 6/2008

a co ta TELLY CZ teda budou mit neco nebo ne ? vse co jsem doposud procetl je takove nejiste neurcite. zajima me jen jestli bude bundesliga na Telly. k O2 ani Tmobilu urcite nepujdu. to budu radsi bez fotbalu. 👍
uživatel
kristian1

@Desper

Presne toto me take zajima: mam zaplaceny balicek v akci Idnes Sport pack od 1.8.2021. Bude mi tedy balicek (ceska liga, WTA, PL, bez novych NS 3,4) fungovat do 31.7.2022 anebo ten balicek budu muset zrusit, kdyz nemam zajem o nove stanice (zahranicni ligy)?
A druha otazka, zda budou nove stanice NS3,4 a PMS2 vysilat pres satelit na DIGI SK?
uživatel
jirka67
Registrace: 2/2006

Jevilo se to jako konec exkluzivity.Opak je pravdou.Giganti se podělili.Jako loni-SK MAGIO-DIGI,CZ-O2-T-MOBILE.Možná ještě Telly něco domluví.Skylink-0 UPC-0 Menší operátoři 0.Takže jako v minulosti. :)))
uživatel
garrrry

Akorát se změnily názvy stanic.Plus je,že všechny top ligy lze sledovat u jednoho operátora.
uživatel
garrrry

@garrrry

pokud budou chtít mít i nadále PL od příští sezony tak Skylinku jistě budou muste něco nabídnout :))) Ale možná že ani PL chtít nebudou,když mají an 3 roky LM,LL,Bundesligu a Serii A.
uživatel
dawis77

ale na dva programy NS3,4 se prece vsechny zapasy tech novych lig nevejdou !? a CHL uz vubec ne.!
uživatel
kristian1

@Beny30,all

Ospravdlnujem sa.LM ani žiadna iná liga na Premiersport1 nebude,lebo tam nemôže byt,kedže tento program má v ponuke aj Orange.sk a Telly.cz a oni si za tieto ligy nezaplatili.

čiže LM A 3 TOP LIGY len na novasport3,4,premiersport2

Odpovedali mi už aj na otázku či NS3,4 budu na satelite a na ako dlho maju práva?
Práva maju na 3 roky na všetky sutaže a áno ns3,4 budu aj na satelite
uživatel
jožko
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 356

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra