Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 00:27.24

Volga_373_S

POZNA TO NIEKTO?
uživatel
mako45
24.04.2008, 00:37.11

RE: Volga_373_S

Prepacte, no nemozete mi niekto poradit ako na prijimac Slovsat? Sused kupil kedysi spod ruky tento prijimac a je v nom soft VOLGAIII, no kedze mu uz nejde CL v emu, tak by som mu rad pomohol, no neviem ako sa s tymto typom prijimaca pracuje. Dik.

Tak to je jediné, co jsem kdy o nějaké Volge četl, ale nikdo mu neodpověděl. :((
uživatel
poky1
24.04.2008, 01:15.33

@mako45

zial ani pan google take nieco nenasiel, ten nasiel len nizsi model: http://volga-gaz--24.autobazar.eu/card.php?id=452588
uživatel
Vlado Fogo
24.04.2008, 01:34.01

RE: Volga_373_S

ospravedlnujem sa za zly odkaz . spravne ma byt: http://pics.autobazar.eu/452588_1.jpg
uživatel
Vlado Fogo
24.04.2008, 06:21.23

RE: Volga_373_S

Ten přijímač je klon Illusionu (je v něm jinej chipset) a Volga se jmenuje neof.software do něj, kterej je určenej na sdílení... víc z hlavy nevím, až budu u svého PC dám odkaz...
uživatel
kacenkin
24.04.2008, 07:52.12

RE: Volga_373_S

Ak si dobre pamätám, tak je to trochu naopak ako píše kacenkin: Volga je soft do prijímačov Datcom, čo boli predchodcovia Illusionov.
uživatel
butters
24.04.2008, 08:17.55

RE: Volga_373_S

butters jo máš pravdu, je to Datcom, na fórech to vždy rozdělovali podle chipsetu :(
uživatel
kacenkin
24.04.2008, 08:19.59

RE: Volga_373_S

www.datcom.e-tv.pl
uživatel
kacenkin
24.04.2008, 08:26.35

Re:Volga_373_S

Ak tam má Volgu_373_S, tak tam ide v EMU D*gi Thor a Seca na Amose. Všetko najdeš tu v sekcii Datcom - Texas:
http://uploade-tv.internetdsl.pl/
Plniť to môžeš loaderom 1.4 pre Illusion
uživatel
FERI
24.04.2008, 10:55.23

RE: Volga_373_S

daj mail a pošlem ti aj Volgu aj Loader...
uživatel
theo77
24.04.2008, 11:52.24

RE: Volga_373_S

můžu říci, že jsem překvapený že to někdo zná fakt R^
uživatel
poky1
24.04.2008, 13:15.54

RE: Volga_373_S

Veď je to prvý FTA box ktorý dokázal na Slovensku a v Čechách EMU. :bigeyes:
uživatel
Nalimm
24.04.2008, 17:03.08

RE: Volga_373_S

Presne tk-ako píše nalimm.Myslím,bolato téma denne na solideurope forume.Mal som ich asi 15 ks a aj trochu ľutujem,že som si nenechal aspoň jeden.
uživatel
theo77