| 28.06.2008, 13:38.40 | |
astraje mozne na astre 1D,3A sledovat kodovane programy pomocou nejakych klucov? |
![]() spider147 |
| 28.06.2008, 14:03.15 | |
RE: astraNe.Pomocí klíču z placené karty ano. :laughing: |
![]() AB DSR-322 |
| 28.06.2008, 14:05.36 | |
RE: astrana 3A ked mislíš 23.5E tak tam sa dá pozezať kabel deutchland |
![]() Jupi |
| 28.06.2008, 14:13.12 | |
RE: astraNo ale pokud nemáš přijímač DVB-S2 tak si je asi moc neužije. :) |
![]() alda |