Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.06.2008, 13:38.40

astra

je mozne na astre 1D,3A sledovat kodovane programy pomocou nejakych klucov?
uživatel
spider147
28.06.2008, 14:03.15

RE: astra

Ne.
Pomocí klíču z placené karty ano. :laughing:
uživatel
AB DSR-322
28.06.2008, 14:05.36

RE: astra

na 3A ked mislíš 23.5E tak tam sa dá pozezať kabel deutchland
uživatel
Jupi
28.06.2008, 14:13.12

RE: astra

No ale pokud nemáš přijímač DVB-S2 tak si je asi moc neužije. :)
uživatel
alda