Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.06.2008, 13:49.06

Jaký staelitní přijímač?

Při nedávné bouřce mi vyhořel starý sat.přijímač Ferguson DF 9000 PVR. Vybírám proto nový. Poraďte mi prosím jaký. Mám motor, chci aby uměl EMU a klíče šly zadávat přes dálkové ovládání. Dále aby měl čtečku mám kartu GITAL a modul CW). HDD mít nemusí. Děkuji za radu.
uživatel
zdendis
28.06.2008, 14:02.27

RE: Jaký staelitní přijímač?

Ipbox 300S není špatná volba.
Nebo jednoduchej se spoustou zbytečnejch funkcí navíc
Show Box S-300 R^
uživatel
AB DSR-322
28.06.2008, 15:31.18

RE: Jaký staelitní přijímač?

dneska už bych nic než HD receiver nekupoval
uživatel
mravenec
28.06.2008, 15:42.10

RE: Jaký staelitní přijímač?

Jde o to, kolik do toho chce zdenis vrazit peněz. Pokud co nejmíň, tak nějaký Openbox s EMU (X8xx) není špatná volba. HD přijímače s EMU stojí minimálně 3x tolik. A využití HD programů v této době je zatím značně diskutabilní ;)
uživatel
Vagi
28.06.2008, 15:47.52

RE: Jaký staelitní přijímač?

hlavně záleží co má za televizi. jestli LCD nebo Plazmu tak rozhodně bych už žádnýho dalšího SD kačera nekupoval ani kdyby na satelitu nebyl jedinej HDTV program. protože propojovat přes RGB scart je prostě nevhodný a upscalovanej obraz přes plně digitální HDMI propojení je lepší. to mi nikdo nevymluví, jelikož je to pravda.
uživatel
mravenec
28.06.2008, 15:53.51

RE: Jaký staelitní přijímač?

On i "obyčejný" kačer jak říkáš, poskytne na LCD, Plazmě obstojný obraz..hlavně přes YPbPr... S HD to samozřejmě srovnávat nelze. Jak říkám..je to otázka preferencí a peněz.
uživatel
Vagi
28.06.2008, 16:05.44

RE: Jaký staelitní přijímač?

pochopitelně když na tom někdo nahání Digi TV tak je to celkem jedno. a nebude to stát za nic tak jako tak. ale třeba některý německý stanice mají potom naprosto perfektní SD obraz, který připomíná horší HDTV (PHOENIX, 3SAT a některý další)
uživatel
mravenec
28.06.2008, 16:27.36

RE: Jaký staelitní přijímač?

nebo třeba ZDF dokukanal. to sou výborný stanice kvalitní i obsahově.
uživatel
mravenec
28.06.2008, 17:19.00

RE: Jaký staelitní přijímač?

na hd je este cas ked to vypukne tak aj ponuka hd prijimacov bude rozsiahlejsia a aj cena nizsia
uživatel
rudo281
28.06.2008, 17:52.42

RE: Jaký staelitní přijímač?

tak v ČR to vypukne někdy tak za tři až pět let :laughing:
uživatel
mravenec
28.06.2008, 17:58.25

RE: Jaký staelitní přijímač?

a na slovensku to mozno ani nevypukne
uživatel
rudo281
28.06.2008, 19:49.35

RE: Jaký staelitní přijímač?

Co vypukne nebo nevypukne, je otázka poptávky. Když nebudeme zadek utírat taletním papírem, ale novinami, tak toaletní papír taky v obchodech bude jen výjimečně. Plácání o tom, že kdyby byl, tak by si tím Bleskem zadek nebarvil, nic neřeší. Chce to koupit toaletní papír.
uživatel
Antonín
28.06.2008, 21:11.52

RE: Jaký staelitní přijímač?

Když už takovej světák,kapacita a intelektuál co kouří doutníky Antonín....začal vše přirovnat nechutně k toaletnímu papíru a utírání zadku....tak já to dokončím.
Na co nám bude fajnový toaletní papír když nikde nepoteče voda....
Tak je to i s HD recieverama,HD zobrazovačema když HD vysílání je vlastně pro běžného občana nedostupné a nikde !!
Zduraznuji Běžný uživatel !! tech je 98 procent.Pár nadšencu ze sharingem,emu na PW a diablem nepočítám.
uživatel
pat
28.06.2008, 21:14.07

RE: Jaký staelitní přijímač?

Druzica je hore a (nevhodné slovo) pada dole.....
uživatel
NR Laco
28.06.2008, 21:14.38

RE: Jaký staelitní přijímač?

hovienko
uživatel
NR Laco
28.06.2008, 21:27.50

RE: Jaký staelitní přijímač?

pekne si to napisal ale nie je to celkom tak vyvoj nezastavis a nikto sa ta nebude pytat ci chces vhs dvd alebo hdtv
uživatel
rudo281
28.06.2008, 23:01.31

RE: Jaký staelitní přijímač?

pate ty ses obejda,nejdriv si zjisti kdo je ten antonin...myslim ze pouziva i nick ludmila blbe
uživatel
amateur12
29.06.2008, 03:21.16

RE: Jaký staelitní přijímač?

Golden interstar super,na ferdu zapomeň
uživatel
pierrepetr
29.06.2008, 13:10.27

RE: Jaký staelitní přijímač?

Bejt aspoň zprávy na nově v HD, tak si ho koupím. To té doby na něho ser..
Jinak na novu nekoukám, a už vůbec ne na zprávy..
uživatel
Tomik535
29.06.2008, 14:24.38

RE: Jaký staelitní přijímač?

ved prave ked nie je ponuka nie je ani dopyt
uživatel
rudo281
30.06.2008, 09:41.01

RE: Jaký staelitní přijímač?

Ponuka je. (Ve všech obchodem prodávají satelitní HD přijímače, lze přijímat deset stanic v HD bez problémově, zrhuba další dvacet dosažitelně.)
Dopyt nie je. (Za příjem HD se platí, pečený holub dolítal.)

Utírejte nadále Bleskem paznehti. Pro stáje je to koneckonců až dost.
uživatel
Antonín