Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.06.2008, 16:23.56

openbox problém

pri nahravaní nového FW do openboxu x 800... sa objaví

conneting...
OK connection
error! DOwnload
Pleas chect target model!

kde je chyba?? dakujem za odpoved...
uživatel
marek04
28.06.2008, 16:29.18

RE: openbox problém

mne robi to iste ale mam openbox 820ci , a mi pise stale iba connecting.....tiez neviem co mam robit
uživatel
braid
28.06.2008, 16:31.13

RE: openbox problém

ja už premýšlam aj nad tým že je problém v prímači vo výstupe RS232 inak si to vysvetliť ani neviem :))) už som nahraval xy FW a toto robí po prvý krát.. strašné neco...
uživatel
marek04
28.06.2008, 16:33.20

RE: openbox problém

no ja to robim prvy krat...a som vsetko skusal co mi radili no ale fakt neviem ze cim to moze byt...
uživatel
braid
28.06.2008, 16:35.58

RE: openbox problém

Vytiahni masinu zo zasuvky a cakaj.... :8)
uživatel
jank
28.06.2008, 16:37.22

RE: openbox problém

som vytiahol a stale pise v F300 : Connecting...
uživatel
braid
28.06.2008, 16:37.56

RE: openbox problém

urcite mas pre svoj OPEN ten spravny FW? Nedavas nahodou do 800 vki FW 810?
uživatel
NR Laco
28.06.2008, 16:38.49

RE: openbox problém

fw je spravny už som sťahoval aj 5.14 5.12 z viacerých stranok a nič... stale je to hluché..
uživatel
marek04
28.06.2008, 16:40.12

RE: openbox problém

s pobeditom sa ti da komunikovat?
uživatel
NR Laco
28.06.2008, 16:41.12

RE: openbox problém

e-e s pobeditom skúsenosti nemam.. nevieš niečo poradiť.. niečo konktrétne s tým pobeditom?
uživatel
marek04
28.06.2008, 16:42.11

RE: openbox problém

islo mi o to ci je na vine kabel alebo port
uživatel
NR Laco
28.06.2008, 16:43.26

RE: openbox problém

no tak ja som asi pred 3 hodinami nahrval FW do 820 a 810 s tým istým kablom s tým istým zapojením a šlapalo to...
uživatel
marek04
28.06.2008, 16:45.34

RE: openbox problém

cez F-300, skus cez STB Manager
uživatel
NR Laco
28.06.2008, 16:48.26

NR Laco

nemaš nahodou icq alebo skype?? s STB Managerom nemam skúsenosti..
uživatel
marek04
28.06.2008, 16:50.50

RE: openbox problém

ja som teraz vyskusal ten STB manager a dal som : read from receiver a mi napise ze : No answer
uživatel
braid
28.06.2008, 16:51.42

RE: openbox problém

SOM SI SKORO VIAC NEZ ISTY ZE POPRI TOM VSETKOM CO SI NAHRAVAL DO 810 DO 820 SA SNAZIS DAT ZLI FW DO 800. LEBO KED FW ROZBALIS, TAK NIE VZDY PISE CI JE TEN ALEBO ONEN. NEMAM ICQ ANI SKYPE ALE DAJ MAIL A POSLEM TI DACO.
uživatel
NR Laco
28.06.2008, 16:52.19

RE: openbox problém

posli aj mne pls.... brilliant1@azet.sk
uživatel
braid
28.06.2008, 16:54.43

RE: openbox problém

no tak ja som si istý že FW je v poriadku... tu je ten e-mail 1991marek@centrum.sk dakujem
uživatel
marek04
28.06.2008, 17:02.31

RE: openbox problém

Laco akym programom to mam otvorit co si mi poslal ?
uživatel
braid
28.06.2008, 17:08.56

RE: openbox problém

TO JE KLASICKA PREZENTACIA. PPS . WINDOVSACKY PROGRAM. MAS XP? ALEBO DAJ -PRAVE NA MYSI-OTVORIT V TOMTO PROGRAME-ZVOLIT PROGRAM-MICROSOFT OFFIC POVER POINT
uživatel
NR Laco
28.06.2008, 17:12.02

NR Laco

poslal si to aj mne?? ešte mi to neprišlo..
uživatel
marek04
28.06.2008, 17:16.36

RE: openbox problém

DOPLIETOL SOM TI ADRESU.TERAZ TO TAM MAS
uživatel
NR Laco
28.06.2008, 17:17.53

RE: openbox problém

dakujem. už to mám
uživatel
marek04
28.06.2008, 23:34.56

RE: openbox problém

Mě to dělá to samé u Openboxu x810, ale jen do řádku error Download a pak to vypnu ze zásuvky a zase zapnu a ten fw tam je! Jen datum nahrání fw v nastavení openboxu je starej :( . Mám notebook os Vista.
uživatel
libor12