| 28.06.2008, 16:23.56 | |
openbox problémpri nahravaní nového FW do openboxu x 800... sa objavíconneting... OK connection error! DOwnload Pleas chect target model! kde je chyba?? dakujem za odpoved... |
![]() marek04 |
| 28.06.2008, 16:29.18 | |
RE: openbox problémmne robi to iste ale mam openbox 820ci , a mi pise stale iba connecting.....tiez neviem co mam robit |
![]() braid |
| 28.06.2008, 16:31.13 | |
RE: openbox problémja už premýšlam aj nad tým že je problém v prímači vo výstupe RS232 inak si to vysvetliť ani neviem :))) už som nahraval xy FW a toto robí po prvý krát.. strašné neco... |
![]() marek04 |
| 28.06.2008, 16:33.20 | |
RE: openbox problémno ja to robim prvy krat...a som vsetko skusal co mi radili no ale fakt neviem ze cim to moze byt... |
![]() braid |
| 28.06.2008, 16:35.58 | |
RE: openbox problémVytiahni masinu zo zasuvky a cakaj.... :8) |
![]() jank |
| 28.06.2008, 16:37.22 | |
RE: openbox problémsom vytiahol a stale pise v F300 : Connecting... |
![]() braid |
| 28.06.2008, 16:37.56 | |
RE: openbox problémurcite mas pre svoj OPEN ten spravny FW? Nedavas nahodou do 800 vki FW 810? |
![]() NR Laco |
| 28.06.2008, 16:38.49 | |
RE: openbox problémfw je spravny už som sťahoval aj 5.14 5.12 z viacerých stranok a nič... stale je to hluché.. |
![]() marek04 |
| 28.06.2008, 16:40.12 | |
RE: openbox probléms pobeditom sa ti da komunikovat? |
![]() NR Laco |
| 28.06.2008, 16:41.12 | |
RE: openbox probléme-e s pobeditom skúsenosti nemam.. nevieš niečo poradiť.. niečo konktrétne s tým pobeditom? |
![]() marek04 |
| 28.06.2008, 16:42.11 | |
RE: openbox problémislo mi o to ci je na vine kabel alebo port |
![]() NR Laco |
| 28.06.2008, 16:43.26 | |
RE: openbox problémno tak ja som asi pred 3 hodinami nahrval FW do 820 a 810 s tým istým kablom s tým istým zapojením a šlapalo to... |
![]() marek04 |
| 28.06.2008, 16:45.34 | |
RE: openbox problémcez F-300, skus cez STB Manager |
![]() NR Laco |
| 28.06.2008, 16:48.26 | |
NR Laconemaš nahodou icq alebo skype?? s STB Managerom nemam skúsenosti.. |
![]() marek04 |
| 28.06.2008, 16:50.50 | |
RE: openbox problémja som teraz vyskusal ten STB manager a dal som : read from receiver a mi napise ze : No answer |
![]() braid |
| 28.06.2008, 16:51.42 | |
RE: openbox problémSOM SI SKORO VIAC NEZ ISTY ZE POPRI TOM VSETKOM CO SI NAHRAVAL DO 810 DO 820 SA SNAZIS DAT ZLI FW DO 800. LEBO KED FW ROZBALIS, TAK NIE VZDY PISE CI JE TEN ALEBO ONEN. NEMAM ICQ ANI SKYPE ALE DAJ MAIL A POSLEM TI DACO. |
![]() NR Laco |
| 28.06.2008, 16:52.19 | |
RE: openbox problémposli aj mne pls.... brilliant1@azet.sk |
![]() braid |
| 28.06.2008, 16:54.43 | |
RE: openbox problémno tak ja som si istý že FW je v poriadku... tu je ten e-mail 1991marek@centrum.sk dakujem |
![]() marek04 |
| 28.06.2008, 17:02.31 | |
RE: openbox problémLaco akym programom to mam otvorit co si mi poslal ? |
![]() braid |
| 28.06.2008, 17:08.56 | |
RE: openbox problémTO JE KLASICKA PREZENTACIA. PPS . WINDOVSACKY PROGRAM. MAS XP? ALEBO DAJ -PRAVE NA MYSI-OTVORIT V TOMTO PROGRAME-ZVOLIT PROGRAM-MICROSOFT OFFIC POVER POINT |
![]() NR Laco |
| 28.06.2008, 17:12.02 | |
NR Lacoposlal si to aj mne?? ešte mi to neprišlo.. |
![]() marek04 |
| 28.06.2008, 17:16.36 | |
RE: openbox problémDOPLIETOL SOM TI ADRESU.TERAZ TO TAM MAS |
![]() NR Laco |
| 28.06.2008, 17:17.53 | |
RE: openbox problémdakujem. už to mám |
![]() marek04 |
| 28.06.2008, 23:34.56 | |
RE: openbox problémMě to dělá to samé u Openboxu x810, ale jen do řádku error Download a pak to vypnu ze zásuvky a zase zapnu a ten fw tam je! Jen datum nahrání fw v nastavení openboxu je starej :( . Mám notebook os Vista. |
![]() libor12 |