| 28.06.2008, 17:00.25 | |
registracia gital kartynasiel by sa niekto v ceskej republike kto by mi zaregistroval kartu,aby som mohol pozerat aj ceske programy. |
![]() TV FANUSIK |
| 28.06.2008, 17:02.43 | |
RE: registracia gital kartyšak to sa môžeš aj na seba zaregistrovať |
![]() Jupi |