Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.06.2008, 17:13.28

Openbox FW

prosim vas poradi mi niekto...neviem dat FW do openboxu x820ci...stale mi pise connecting...neviem fakt kde je chyba...je tu niekto ochotny co by mi pomohol ? Dakujem
uživatel
braid
28.06.2008, 17:19.35

re:braid

ICQ?
uživatel
ucholator
28.06.2008, 17:25.55

RE: Openbox FW

424754134
uživatel
braid
28.06.2008, 17:27.06

RE: Openbox FW

KUKNI SI DO MAILOV
uživatel
NR Laco
28.06.2008, 17:31.31

RE: Openbox FW

Laco to co si mi poslal uz som skusal...stale pise : Connecting
uživatel
braid
28.06.2008, 17:33.39

RE: Openbox FW

MAS MAIL
uživatel
NR Laco
28.06.2008, 19:05.35

openbox

co to je za stroj ked to tu riesite cely den? si kupte riadne masinky nie sroty
uživatel
lubo540
28.06.2008, 19:45.04

lubo540

u Mareka sa jedna o normany openbox to ze nejde stiahnut FW to sa stava aj na inych primacoch
uživatel
vili1
28.06.2008, 19:58.03

re:openbox

Ked narazis na takuto masinu mozes sa aj rozkrajat.Teraz to dokonca cinani kopiruju,len tam nedostanes soft.Par kusov sa dostalo aj ku nam!!!
uživatel
ucholator
28.06.2008, 20:05.13

RE: Openbox FW

NESTRAS HO!!!!!!!!!!!!!!!
CHCE TO LEN CAS A HLAVNE NERVY
I KED TAKE 5 Kg.........
uživatel
NR Laco
28.06.2008, 20:10.40

re:NR Laco

Hra na nahodu.Ja som skusal komunikaciu s pobeditom ani tam to nechce komunikovat.A ked tam chces dat key,pokial ich tam dostanes uz su druhe1 :laughing:
uživatel
ucholator
28.06.2008, 20:16.02

ucholator

prave ze jeto original anic...
uživatel
vili1
28.06.2008, 20:28.43

Re:vili1

Nedavno som riesil jeden open.Nechcel tocit!Neveril by si co narobi jedna dioda v zdrojovej casti,ktora nema spravne parametre a tiez to bol original.Ja tu nechcem nikoho strasit s cinanmi,len chcem poukazat na to,ze aj medzi orginalmi sa najde nepodarok.
uživatel
ucholator