| 28.06.2008, 17:24.12 | |
Kde najdu program na Discovery? Packalové z UPC...Kde najdu program na Discovery? Packalové z UPC to sami nevědí a na webu mají jen psaný maďarsky, což je horší než za protektorátu! :-( Vám to nemusím zdůrazňovat, ale kdyby tady náhodou reagoval nějaký amatér z UPC, který nezná programovou nabídku vlastní firmy (není divu - více než 150 programů v DIGITÁLNÍ kvalitě :-) ), tak jen připomínám, že to je verze Discovery HU. |
![]() eduard |
| 28.06.2008, 17:35.13 | |
pro redakciNebylo by to dobré téma na článek a dotaz na UPC? Proč nabízejí kanál, ke kterému neposkytují program v češtině? |
![]() eduard |
| 28.06.2008, 17:44.15 | |
RE: Kde najdu program na Discovery? Packalové...hore máš program a tam sú všetky discovery channel |
![]() Jupi |
| 28.06.2008, 17:54.40 | |
RE: Kde najdu program na Discovery? Packalové...jo jenomže ta UPC verze je tam taky maďarsky :laughing: |
![]() mravenec |
| 28.06.2008, 17:57.31 | |
RE: Kde najdu program na Discovery? Packalové...nevíte někdo co znamená "Piszkos munkák" :laughing: (dnes ve 20:00) |
![]() mravenec |
| 28.06.2008, 17:58.14 | |
Program na Discovery HU v češtině máš tady.http://www.chaines.tv/pces/c634/d1/ |
![]() manitou |
| 28.06.2008, 18:05.36 | |
RE: Kde najdu program na Discovery? Packalové...manitou: Díky moc. Ale i tak je to zvláštní stav. Buď by měli v TV magazínech a na webech vzít v potaz, že leader trhu nabízí jinou verzi a uvádět tu, nebo by to mělo UPC hodit v češtině na svůj web - ale obě možnosti vyžadují, aby se UPC rozhýbalo, takže sci-fi. |
![]() eduard |
| 28.06.2008, 18:05.52 | |
manitousuper R^ mohla by to redakce taky přebírat? |
![]() mravenec |
| 28.06.2008, 18:26.49 | |
RE: Kde najdu program na Discovery? Packalové...je to neuvěřitelná ostuda pro UPC a DIGI TV že to musíme hledat v češtině na francouzském webu!!! vive la france :)) |
![]() mravenec |
| 28.06.2008, 18:30.26 | |
to mravenecTo mi povídej! Že jim to není trapné ... pro firmu jako je UPC (nebo alespoň pro firmu, jakou se snaží být, nebo alespoň vypadat) by přeci nebyl problém zaplatit si tlumočníka, tomu měsíčně dát pár tisíc a házet to na web v češtině. No jedno je jisté - tímto krokem se v mých očích atraktivita UPC snížila, takže pokud bude za necelý rok tlak na zvýšení ceny, možná to dopadne tak, že si jednoho človíčka budou muset škrtnout. |
![]() eduard |
| 28.06.2008, 18:31.46 | |
@vortimondBohužel, nemohla.Poklady maďarské verze Discovery Channel jsou k dispozici pouze v maďarštině a jakýkoliv překlad textu (do češtiny, slovenštiny...) je již aktivitou provozovatele služby (EPG, webu). Usilovali jsme o programové plány alespoň v angličtině. Ty se nám podařily získat za 7 měsíců existence HUNG verze Discovery na CZ a SK trhu zatím jen 2x. |
![]() redakce |
| 28.06.2008, 18:47.34 | |
RE: Kde najdu program na Discovery? Packalové...osobne vyuzivam sluzbu upc direct ale ako vymenili verziu discovery central europe za discovery hu. stratil som o tento program zaujem. skor si nieco pozriem na spectre a viasatach ale uz nie na tom discovery. |
![]() mik |
| 28.06.2008, 18:48.41 | |
RE: Kde najdu program na Discovery? Packalové...takže oni prostě bazírujou na tom aby si každej CZ/SK web zaplatil jednoho překladatele z maďarštiny??? |
![]() mravenec |
| 28.06.2008, 19:00.06 | |
to mikAle dokud budeš platit, tak jim to je jedno - i kdybys koukal jen na jeden program, nebo na žádný. Za současnou cenu (430 Kč) to pořád beru i bez toho, ale jestli zkusí jít nahoru, nebo se konkurence pochlapí... fakticky je to o jeden program méně, alespoň pro lidi, co nemají času na rozhazování a pečlivě a předem si vybírají na co se budou dívat. |
![]() eduard |
| 28.06.2008, 19:02.08 | |
@vortimondAno, dá se to tak říci. Je ještě druhá možnost - program maďarské verzi nezveřejňovat a publikovat jen tu původní, která je lokalizována a nadále vysílána v českých a slovenských kabelových sítích.Bohužel, na satelitu je pro CZ a SK trh verze, která vznikla na základě požadavku maďarského trhu. |
![]() redakce |
| 28.06.2008, 19:19.58 | |
jo joJestli se v Géčku nebo Multi objeví nemaďarské Discovery, tak slibuji, že si druhý den balíček předplatím. :-) |
![]() kubisek |
| 28.06.2008, 19:28.52 | |
Piszkos munkákPiszkos munkák podle EPG znamená Smrdutá práce. :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:Takže montéři Digi TV dělají Piszkos munkák :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() kubisek |
| 28.06.2008, 19:50.46 | |
RE: Kde najdu program na Discovery? Packalové...pokud budete chtít nějakého montéra nebo prodejce UPC/DIGI takto výstižně označit tak správná výslovnost je asi "piskoš munkák" :laughing: |
![]() mravenec |
| 28.06.2008, 20:02.15 | |
TV MaxProgram na discovery je v TV Max (je to 14deník za 11,-Kč) je tam 35 programů. |
![]() Incomplete |
| 28.06.2008, 20:04.20 | |
Re: eduardRe: eduard , Promiň já to nečetl dokonce. |
![]() Incomplete |
| 28.06.2008, 20:05.47 | |
IncompleteNo proto máš příhodný nick "Incomplete" :bigeyes: :) :) :) |
![]() kubisek |
| 29.06.2008, 00:39.27 | |
RE: Kde najdu program na Discovery? Packalové...Ja som tiež DISCOVERY prestal sledovať, však aj ako, keď neviem čo idú dávať. Takto chce DIGI a UPC udržať sledovanosť svojich ponúkaných programov? Aj HALLMARK a AXN nebol prerušovaný reklamami, pokiaľ to nejebli cez maďarov. Nie je to náhodou porušovanie autorských práv??? :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: :fuming: |
![]() jklajban |
| 29.06.2008, 09:31.30 | |
RE: Kde najdu program na Discovery? Packalové...ja pozeram program na tejto stranke http://discovery.icaros.eu/ |
![]() mjamriska |
| 29.06.2008, 18:33.12 | |
to mjamriskaMrknul jsme na ten web a jestli je na to spoleh a je to pravidelně aktualizováno, tak by se mělo UPC (a co čtu, tak DIGI také) hodně stydět! :-( Každopádně díky. :-) |
![]() eduard |