| 28.06.2008, 18:09.53 | |
odbornícito mi chcete namluvit,že nevíte nebo jste nezkoušeli propojit dvb-t hdd stb s satelitem ,byťjen analogově,tak aby se na hdd dalo nahrávat?Opravdu to nikdo nezkoušel?Děkuji. |
![]() spyko |
| 28.06.2008, 19:19.32 | |
RE: odborníciOdbornici bohuzel neresi pro ne malo smyslna zapojeni :) |
![]() hdpe |
| 28.06.2008, 19:40.21 | |
Smyslná?Potřebuji nahradit VHS pro manželku ,žádné vypalování,na to mám PC,co je na tom nesmyslného.Uvažuji o koupi 2 tunerového DVB-T stb s hdd,ale nikde jsem se nedočet jestli to jde? |
![]() spyko |
| 28.06.2008, 19:47.29 | |
RE: odborníciKdyž najdeš takový stb, který bude mít nahrávací vstup, pak ano. Takový ovšem není.Možné řešení je dvoutunerový přijímač, s tunerem DVB.S a DVB.T. Akorát nechápu, proč si manželka rovnou nenahrává digitálně ze satelitu, a nač je v místě, kde je satelitní přijímač ještě DVB-T, ale to už je o jiném. |
![]() Antonín |
| 28.06.2008, 20:04.55 | |
RE: odbornícimožná lepší nahradit manželku.... :laughing: :laughing: nic ve zlým, ale mě se to vyplatilo R^ |
![]() pavellab |
| 28.06.2008, 20:23.37 | |
Zatím neuvažujio výměně manželky,ale dvb-t v Haviřově ma jednu výhodu,udajně se dá zachytit i programy TVP.Na satu to je problém.Takže jde aspoň DVD rekordér s dvb-t a do toho satelit?Děkuji. |
![]() spyko |
| 28.06.2008, 21:18.45 | |
@pavellabA bůh ví jak to bylo....Jestli Tebe nenahradil něajkej jinej ,,strejda"....když si pořád koukal na satelit :))) :))) taky nic ve zlým |
![]() pat |
| 28.06.2008, 21:27.07 | |
@patno strejda to byl...že prý tamten ze zhora...který nás má všechny rád.. |
![]() pavellab |
| 28.06.2008, 22:05.06 | |
Boha nechte stranou,dneska už není jistá ani matka.Myslel jsem,že nějak lacino překlenu dobu než trochu spadnou 2tuner.sat.pvr.15-20 je šílená suma.Nic se nedá dělat-děkuji za snahu! |
![]() spyko |
| 29.06.2008, 12:12.49 | |
spykopokud bych řešil tvůj "problém" s manželkou a nahráváním VHS na HDD u rekordéru,který je schopen přijímat DVB-T,pak bych asi použil Modely Panasonic 77 a 87.Jedná se o stolní HDD/DVD rekorder s integrovaným DVB-T tunerem/zde tolik zatracovaný výrobek/.Mezi uvedenými modely je rozdíl pouze ve velikosti HDD/160 - 250GB/.Doufám,že jsem tvůj záměr dobře pochopil,nejsem si tím úplně jistý.....Nedávno jsem byl zákazníkem dotázán ohledně dvoutunerového DVB-T rekordéru.Po půl hodině povídání u grilu, jsem ho přesvědčil,aby pořídil dvoutunervý PVR v satelitním provedení.Sám posléze uznal,že první jeho volba byla hovadina..... Hezkou neděli. |
![]() Saxon |
| 29.06.2008, 12:26.52 | |
Saxonsám uznávám ,že to může být hovadina.Na vhs odešel kanal.volič,tak sem to chtěl takhle zalepit.PVR mám v merku,ale cena je šílená -a taky neumí vše,např sdílení karty u 2 tuner.přijimače.Děkuji. |
![]() spyko |
| 29.06.2008, 12:36.18 | |
Saxonsám uznávám ,že to může být hovadina.Na vhs odešel kanal.volič,tak sem to chtěl takhle zalepit.PVR mám v merku,ale cena je šílená -a taky neumí vše,např sdílení karty u 2 tuner.přijimače.Děkuji. |
![]() spyko |
| 29.06.2008, 12:56.08 | |
RE: odborníciZalep radši manželce hub.. |
![]() Tomik535 |
| 29.06.2008, 13:00.02 | |
Tomíkunepřeháněj!Omlouvám se za tu dvojičku-asi už skleroza. |
![]() spyko |