Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.06.2008, 18:09.53

odborníci

to mi chcete namluvit,že nevíte nebo jste nezkoušeli propojit dvb-t hdd stb s satelitem ,byťjen analogově,tak aby se na hdd dalo nahrávat?Opravdu to nikdo nezkoušel?Děkuji.
uživatel
spyko
28.06.2008, 19:19.32

RE: odborníci

Odbornici bohuzel neresi pro ne malo smyslna zapojeni :)
uživatel
hdpe
28.06.2008, 19:40.21

Smyslná?

Potřebuji nahradit VHS pro manželku ,žádné vypalování,na to mám PC,co je na tom nesmyslného.Uvažuji o koupi 2 tunerového DVB-T stb s hdd,ale nikde jsem se nedočet jestli to jde?
uživatel
spyko
28.06.2008, 19:47.29

RE: odborníci

Když najdeš takový stb, který bude mít nahrávací vstup, pak ano. Takový ovšem není.
Možné řešení je dvoutunerový přijímač, s tunerem DVB.S a DVB.T.
Akorát nechápu, proč si manželka rovnou nenahrává digitálně ze satelitu, a nač je v místě, kde je satelitní přijímač ještě DVB-T, ale to už je o jiném.
uživatel
Antonín
28.06.2008, 20:04.55

RE: odborníci

možná lepší nahradit manželku.... :laughing: :laughing: nic ve zlým, ale mě se to vyplatilo R^
uživatel
pavellab
28.06.2008, 20:23.37

Zatím neuvažuji

o výměně manželky,ale dvb-t v Haviřově ma jednu výhodu,udajně se dá zachytit i programy TVP.Na satu to je problém.Takže jde aspoň DVD rekordér s dvb-t a do toho satelit?Děkuji.
uživatel
spyko
28.06.2008, 21:18.45

@pavellab

A bůh ví jak to bylo....
Jestli Tebe nenahradil něajkej jinej ,,strejda"....když si pořád koukal na satelit :))) :))) taky nic ve zlým
uživatel
pat
28.06.2008, 21:27.07

@pat

no strejda to byl...že prý tamten ze zhora...který nás má všechny rád..
uživatel
pavellab
28.06.2008, 22:05.06

Boha nechte stranou,

dneska už není jistá ani matka.Myslel jsem,že nějak lacino překlenu dobu než trochu spadnou 2tuner.sat.pvr.15-20 je šílená suma.Nic se nedá dělat-děkuji za snahu!
uživatel
spyko
29.06.2008, 12:12.49

spyko

pokud bych řešil tvůj "problém" s manželkou a nahráváním VHS na HDD u rekordéru,který je schopen přijímat DVB-T,pak bych asi použil Modely Panasonic 77 a 87.Jedná se o stolní HDD/DVD rekorder s integrovaným DVB-T tunerem/zde tolik zatracovaný výrobek/.Mezi uvedenými modely je rozdíl pouze ve velikosti HDD/160 - 250GB/.Doufám,že jsem tvůj záměr dobře pochopil,nejsem si tím úplně jistý.....
Nedávno jsem byl zákazníkem dotázán ohledně dvoutunerového DVB-T rekordéru.Po půl hodině povídání u grilu, jsem ho přesvědčil,aby pořídil dvoutunervý PVR v satelitním provedení.Sám posléze uznal,že první jeho volba byla hovadina.....
Hezkou neděli.
uživatel
Saxon
29.06.2008, 12:26.52

Saxon

sám uznávám ,že to může být hovadina.Na vhs odešel kanal.volič,tak sem to chtěl takhle zalepit.PVR mám v merku,ale cena je šílená -a taky neumí vše,např sdílení karty u 2 tuner.přijimače.Děkuji.
uživatel
spyko
29.06.2008, 12:36.18

Saxon

sám uznávám ,že to může být hovadina.Na vhs odešel kanal.volič,tak sem to chtěl takhle zalepit.PVR mám v merku,ale cena je šílená -a taky neumí vše,např sdílení karty u 2 tuner.přijimače.Děkuji.
uživatel
spyko
29.06.2008, 12:56.08

RE: odborníci

Zalep radši manželce hub..
uživatel
Tomik535
29.06.2008, 13:00.02

Tomíku

nepřeháněj!Omlouvám se za tu dvojičku-asi už skleroza.
uživatel
spyko