Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.06.2008, 12:39.41

@redakce

zkoušel jsem přes email, ale mailer démon, asi mám ještě 3,8 po fčerejšku..výpis dle reakcí, nefunguje jen u mne? Dík, toto je fakt otrava..
uživatel
Tomik535
29.06.2008, 12:47.35

RE: @redakce

Funkce Výpis dle reakcí je nadále v provozu a funkční. Odkaz je nad nadpisem FÓRUM.
uživatel
redakce
29.06.2008, 12:51.07

RE: @redakce

Včera jsem byl střízlivej a taky jsem si toho nevšiml..sorry! ;)
uživatel
Tomik535