| 29.06.2008, 12:39.41 | |
@redakcezkoušel jsem přes email, ale mailer démon, asi mám ještě 3,8 po fčerejšku..výpis dle reakcí, nefunguje jen u mne? Dík, toto je fakt otrava.. |
![]() Tomik535 |
| 29.06.2008, 12:47.35 | |
RE: @redakceFunkce Výpis dle reakcí je nadále v provozu a funkční. Odkaz je nad nadpisem FÓRUM. |
![]() redakce |
| 29.06.2008, 12:51.07 | |
RE: @redakceVčera jsem byl střízlivej a taky jsem si toho nevšiml..sorry! ;) |
![]() Tomik535 |