Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.06.2008, 12:46.22

karta skylink

kdyz nezaregistruju kartu bude hrat joj a markiza dale dik
uživatel
san
29.06.2008, 12:48.03

karta skylink

Bude ti hrát velké H.
uživatel
Tomik535
29.06.2008, 12:48.28

RE: karta skylink

nie
uživatel
Bruty
29.06.2008, 12:50.01

RE: karta skylink

dej si žádost zde do bazaru, výměnou za CSlink registraci a dost možná tam už nějaký inzerát bude
uživatel
poky1
29.06.2008, 12:59.23

RE: karta skylink

totiz nekde sem četl ze po 40 dnech prestane hrat verejnopravni tv tak to je kec jo
uživatel
san
29.06.2008, 13:01.27

RE: karta skylink

ne, mám pocit že po 30 dnech Ti nepůjde vůbec nic :laughing:
uživatel
poky1
29.06.2008, 13:03.22

RE: karta skylink

čti
uživatel
pepiino