| 29.06.2008, 12:46.22 | |
karta skylinkkdyz nezaregistruju kartu bude hrat joj a markiza dale dik |
![]() san |
| 29.06.2008, 12:48.03 | |
karta skylinkBude ti hrát velké H. |
![]() Tomik535 |
| 29.06.2008, 12:48.28 | |
RE: karta skylinknie |
![]() Bruty |
| 29.06.2008, 12:50.01 | |
RE: karta skylinkdej si žádost zde do bazaru, výměnou za CSlink registraci a dost možná tam už nějaký inzerát bude |
![]() poky1 |
| 29.06.2008, 12:59.23 | |
RE: karta skylinktotiz nekde sem četl ze po 40 dnech prestane hrat verejnopravni tv tak to je kec jo |
![]() san |
| 29.06.2008, 13:01.27 | |
RE: karta skylinkne, mám pocit že po 30 dnech Ti nepůjde vůbec nic :laughing: |
![]() poky1 |
| 29.06.2008, 13:03.22 | |
RE: karta skylinkčti |
![]() pepiino |