| 04.08.2008, 19:48.33 | |
Inverto Monoblok Quaduz jsem se jednou ptal nedokaze nekdo poradit proc pri zapojeni dvou topfieldu mi na jednom vse hraje a druhy ma problem s prijmem astry1 konkretne eurosport nastaveni paraboly mam pritom ok ale ten druhy prijimac na cs link jede ok ale na nasilhanou astru jede spatne jako by byla spatne naladena slaby signal.diky skohy |
![]() skohy |
| 04.08.2008, 20:32.24 | |
RE: Inverto Monoblok QuadProhoď přijímače nebo zkus jiný výstup jestli se to nezlepší nebo to bude stejné, jinak je to asi na reklamaci, ale moc bych tomu nevěřil, že je mbl vadnej. |
![]() sirda |
| 05.08.2008, 11:01.57 | |
RE: Inverto Monoblok Quadmel jsem doma to same, na jednom pristroji vse ok, na druhem ne... dostavil jsem parabolu a jede vsechno |
![]() baronb |