Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
04.08.2008, 19:48.33

Inverto Monoblok Quad

uz jsem se jednou ptal nedokaze nekdo poradit proc pri zapojeni dvou topfieldu mi na jednom vse hraje a druhy ma problem s prijmem astry1 konkretne eurosport nastaveni paraboly mam pritom ok ale ten druhy prijimac na cs link jede ok ale na nasilhanou astru jede spatne jako by byla spatne naladena slaby signal.diky skohy
uživatel
skohy
04.08.2008, 20:32.24

RE: Inverto Monoblok Quad

Prohoď přijímače nebo zkus jiný výstup jestli se to nezlepší nebo to bude stejné, jinak je to asi na reklamaci, ale moc bych tomu nevěřil, že je mbl vadnej.
uživatel
sirda
05.08.2008, 11:01.57

RE: Inverto Monoblok Quad

mel jsem doma to same, na jednom pristroji vse ok, na druhem ne... dostavil jsem parabolu a jede vsechno
uživatel
baronb