| 05.08.2008, 18:09.39 | |
CS-Link HBOMam dotaz na zvuk v dolby digital u programu HBO v CS-linku jede Vám v pohodě nebo mate také problém že se stale zasekavá? Pokud nekdo víte jak tento problém vyřešit prosím poraďte. |
![]() kdoporadi |
| 05.08.2008, 18:48.18 | |
RE: CS-Link HBOprepni na stereo |
![]() atase |