Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.08.2008, 18:23.57

FERGUSON 8800HD

Nevíte jak přepsat nabo se zbavit ID tohoto přijímače,aniž by došlo k jeho poškození? Bohužel jsem koupil kus z nové várky kde již IDE příjímače znemožnuje nahrání nejnovějších soft-emulátorů. Díky.
uživatel
RTVSAT
05.08.2008, 18:35.35

RE: FERGUSON 8800HD

Just cleanup your receiver using softwareclean.bin and EmUpgrade and in the very second that preceds the message "STB cleared" power off the receiver ! this will reset all the defining info ( model ID, hardware ver, software ver) and restart EmUpgrade with the desired compatible FW ! will work ... if you are missing that critical second ...just try again !
uživatel
vortimond
05.08.2008, 18:55.33

FERGUSON 8800HD

Díky za vystižnou odpověd,ale nešlo by to vysvětli prosím česky? Jesli se jedná o přehrání softu tkz.czyscikem,tak to nepomáhá!díky. :lookaround:
uživatel
RTVSAT
05.08.2008, 18:57.49

RE: FERGUSON 8800HD

keby si lepsie cital aj to najdes o par stranok dalej
uživatel
mik
05.08.2008, 19:07.11

RE: FERGUSON 8800HD

Prostě proženeš resívrem soubor softwareclean.bin (polský čistík) pomocí EmUpgrade (polsky zase jinak) a v poslední vteřině, která předchází zprávě "STB Cleared" odpojíš přijímač od sítě (vypínačem vzadu). Tím se smaže veškerý info v menu loaderu (model ID/hardware ver/software ver) a potom tam (zase pomocí EmUpgrade) nahraješ kompatibilní firmware podle přání. bude to fungovat. když nestihneš tu správnou chvíli tak to jednoduše zkus znova.
uživatel
vortimond
05.08.2008, 22:23.24

RE: FERGUSON 8800HD

@vortimond možná po 4- letech jsem pochopil Vlada Foga, ale ono to opravdu jinak nejde...
uživatel
Babui
05.08.2008, 22:31.22

RE: FERGUSON 8800HD

ještě jsou jiný způsoby. ale tenhle popsanej je z nich asi nejjednudušší a vyzkoušenej. s těmahle přijímačema se dá různě hrát. dá se taky obejít checksum součet, takže to pak nehlásí chybu ani když soubor není přísně korektní.
uživatel
vortimond
05.08.2008, 22:36.39

RE: FERGUSON 8800HD

jinak vlado fogo sem většinou nechodí když jsem tady já. čehož si velice vážím. a o tobě si myslím že už jsi ho pochopil dávno a tvoje poznámka je silně off topic.
uživatel
vortimond
05.08.2008, 23:01.43

RE: FERGUSON 8800HD

vím, že jsem odbočil mimo téma, ale chtěl jsem tím říct, že některé jedince je potřeba mlátit po hlavě-myslím tazatele https://www.parabola.cz/forum/topic-25199/ https://www.parabola.cz/forum/topic-25170/
uživatel
Babui
06.08.2008, 22:16.29

RE: FERGUSON 8800HD

co mlatit, bit a bit a bit
uživatel
PowerPC