| 05.08.2008, 18:23.57 | |
FERGUSON 8800HDNevíte jak přepsat nabo se zbavit ID tohoto přijímače,aniž by došlo k jeho poškození? Bohužel jsem koupil kus z nové várky kde již IDE příjímače znemožnuje nahrání nejnovějších soft-emulátorů. Díky. |
![]() RTVSAT |
| 05.08.2008, 18:35.35 | |
RE: FERGUSON 8800HDJust cleanup your receiver using softwareclean.bin and EmUpgrade and in the very second that preceds the message "STB cleared" power off the receiver ! this will reset all the defining info ( model ID, hardware ver, software ver) and restart EmUpgrade with the desired compatible FW ! will work ... if you are missing that critical second ...just try again ! |
![]() vortimond |
| 05.08.2008, 18:55.33 | |
FERGUSON 8800HDDíky za vystižnou odpověd,ale nešlo by to vysvětli prosím česky? Jesli se jedná o přehrání softu tkz.czyscikem,tak to nepomáhá!díky. :lookaround: |
![]() RTVSAT |
| 05.08.2008, 18:57.49 | |
RE: FERGUSON 8800HDkeby si lepsie cital aj to najdes o par stranok dalej |
![]() mik |
| 05.08.2008, 19:07.11 | |
RE: FERGUSON 8800HDProstě proženeš resívrem soubor softwareclean.bin (polský čistík) pomocí EmUpgrade (polsky zase jinak) a v poslední vteřině, která předchází zprávě "STB Cleared" odpojíš přijímač od sítě (vypínačem vzadu). Tím se smaže veškerý info v menu loaderu (model ID/hardware ver/software ver) a potom tam (zase pomocí EmUpgrade) nahraješ kompatibilní firmware podle přání. bude to fungovat. když nestihneš tu správnou chvíli tak to jednoduše zkus znova. |
![]() vortimond |
| 05.08.2008, 22:23.24 | |
RE: FERGUSON 8800HD@vortimond možná po 4- letech jsem pochopil Vlada Foga, ale ono to opravdu jinak nejde... |
![]() Babui |
| 05.08.2008, 22:31.22 | |
RE: FERGUSON 8800HDještě jsou jiný způsoby. ale tenhle popsanej je z nich asi nejjednudušší a vyzkoušenej. s těmahle přijímačema se dá různě hrát. dá se taky obejít checksum součet, takže to pak nehlásí chybu ani když soubor není přísně korektní. |
![]() vortimond |
| 05.08.2008, 22:36.39 | |
RE: FERGUSON 8800HDjinak vlado fogo sem většinou nechodí když jsem tady já. čehož si velice vážím. a o tobě si myslím že už jsi ho pochopil dávno a tvoje poznámka je silně off topic. |
![]() vortimond |
| 05.08.2008, 23:01.43 | |
RE: FERGUSON 8800HDvím, že jsem odbočil mimo téma, ale chtěl jsem tím říct, že některé jedince je potřeba mlátit po hlavě-myslím tazatele https://www.parabola.cz/forum/topic-25199/ https://www.parabola.cz/forum/topic-25170/ |
![]() Babui |
| 06.08.2008, 22:16.29 | |
RE: FERGUSON 8800HDco mlatit, bit a bit a bit |
![]() PowerPC |