Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.08.2008, 19:17.20

DIGI a zmeny

pocas olympiady budu menit kluce,trufa si niekto tipnut
uživatel
Vox
05.08.2008, 19:23.39

RE: DIGI a zmeny

clovece uz tu dajte pokoj s tym Digi, alebo skor NeDigi TV, ze vas to este furt zaujima...
uživatel
Marian21
05.08.2008, 19:26.44

RE: DIGI a zmeny

menit budu urcite,denne aj dvakrat potom ich to prestane bavit a nastupi nagra3
uživatel
1830
05.08.2008, 19:50.35

RE: DIGI a zmeny

vlado fogo to vie urcite,nech sa vyjadri ci budu zmeny alebo nagra.3
uživatel
Redstar
05.08.2008, 20:18.31

RE: DIGI a zmeny

Co tu basnite o N3, ved nie su rozdane karty.
uživatel
black
05.08.2008, 21:00.26

RE: DIGI a zmeny

TAk ted vážně.Ted mě to pošeptala včelka. budou měnit keys 3krát dopoledne a 4krát odpoledne. Dobrou noc.
uživatel
koax
05.08.2008, 21:15.10

RE: DIGI a zmeny

karty rozdaju za mesiac.tak ako D+
uživatel
1830
05.08.2008, 21:53.59

RE: DIGI a zmeny

Já mám zaručenou informaci že to bude 5x ráno a 6x . odpoledne Beat
uživatel
beat
05.08.2008, 21:54.45

@1830

A kde by na tie karty zobrali peniaze? Ledva uživia to čo majú.Je to na krach...alebo na predaj. :)
uživatel
Milan C
05.08.2008, 22:12.22

RE: DIGI a zmeny

Chlapci bavíte sa? Len sa bavte... ...ale je to o ničom... Realita je niekde inde... Čítať, čítať, čítať a potom písať... R^ :laughing:
uživatel
fuzak
05.08.2008, 22:13.38

milan c

ach ty blázinku nebud naivni ty tak vsechno vis chudinko nase.neboj dockas se .zase takovy chudinky urcite nejsou.
uživatel
marksony
05.08.2008, 22:39.11

RE: DIGI a zmeny

ked nezaplatia uplink,pojdu do ....... 2 mesiace nemajú zaplatené... :laughing:
uživatel
Satmaster
05.08.2008, 23:07.44

RE: DIGI a zmeny

:O :O :O :O :))
uživatel
accid
06.08.2008, 12:46.44

@marksony

Tak to som nepochopil,prečo mi nadávaš do chudákov a bláznov.Nejako som ti ublížil?
uživatel
Milan C
06.08.2008, 12:50.00

RE: DIGI a zmeny

...a okrem iného Satmaster má pravdu.Neplatia,nikde neplatia a na Slovensku nevymenili ani jednu kartu...Takže čítať a informovať sa,priatelia.
uživatel
Milan C