Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.08.2008, 19:00.50

A 2D - 28.2E

Po 17.hod. jsem k vyzkoušení nahradil LNB Inverto Silver Tech vortimondem oblíbeným Invertem White Tech. A zase měl ten pacholek pravdu. Po, v minulosti mnohokrát neúspěšném proskenování clear frekvencí na téhle Astře, se objevily signály na tr.10 773H, 10 803H, 10 832H, 10891H a slabý na 10 729V. Samozřejmě relativní úspěch v zachycení většinou kostičkujících kanálů v Praze, nemusí mít důvod v LNB, možná jsou mimořádné podmínky, nebo mě šťastně ujela ruka při nastavování paraboly 125 Gib. s motorem.
uživatel
knawi
06.08.2008, 01:32.22

Tema A2D

Přijímám pravidelně bez výpadků 40 km východně od HK pouze H polaritu, prime fokus 180 cm LNB nehraje roli .
uživatel
eltos
06.08.2008, 15:35.27

RE: A 2D - 28.2E

a zas ta "nepodarená" GIBERTINKA"...R^ :laughing: R^ :)
uživatel
mat