| 05.08.2008, 19:00.50 | |
A 2D - 28.2EPo 17.hod. jsem k vyzkoušení nahradil LNB Inverto Silver Tech vortimondem oblíbeným Invertem White Tech. A zase měl ten pacholek pravdu. Po, v minulosti mnohokrát neúspěšném proskenování clear frekvencí na téhle Astře, se objevily signály na tr.10 773H, 10 803H, 10 832H, 10891H a slabý na 10 729V. Samozřejmě relativní úspěch v zachycení většinou kostičkujících kanálů v Praze, nemusí mít důvod v LNB, možná jsou mimořádné podmínky, nebo mě šťastně ujela ruka při nastavování paraboly 125 Gib. s motorem. |
![]() knawi |
| 06.08.2008, 01:32.22 | |
Tema A2DPřijímám pravidelně bez výpadků 40 km východně od HK pouze H polaritu, prime fokus 180 cm LNB nehraje roli . |
![]() eltos |
| 06.08.2008, 15:35.27 | |
RE: A 2D - 28.2Ea zas ta "nepodarená" GIBERTINKA"...R^ :laughing: R^ :) |
![]() mat |