| 05.08.2008, 19:34.24 | |
Ferguson 8800 hdtvProsim jak vypnu emu u tohoto prijimače |
![]() huck |
| 05.08.2008, 22:34.37 | |
RE:Ferguson 8800 hdtvnahradit originálmím firmwarem http://www.ferguson-digital.eu/index.php?option=com_remository&Itemid=2&func=startdown&id=269 |
![]() Babui |