Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.08.2008, 19:44.06

Polsko?

Koupil si někdo u této firmy kartu na Cyfru+,či Cyfrowy Polsat?,poraďte mi prosím další firmy,kde se dají ještě sehnat karty pro C+,CP,děkuji moc.
uživatel
satelitek
05.08.2008, 21:02.02

re:

Polsat na poláka,oficiálně paket mini na vlastnost( komplet cca 4700korun,podle kurzu_je to na 25měsícu,ale musí se to koupit až tak pátý den v měsíci,aby se to protáhlo na 25 metrů).... ;)
uživatel
over
05.08.2008, 21:08.37

re:pro over-dík

Dík za vzkaz,sdělte mi prosím detaily-kde,jak,číslo tel,.webovou stranu,apod.Mockrát budu vděčný za Vaše informace
uživatel
satelitek
06.08.2008, 10:42.28

asi ne

Zdá se,že zde mi nikdo neporadí
uživatel
satelitek
06.08.2008, 13:13.02

re:

Zajdi si hned za hranici do nejblišího obchodu s PolsatemC!!!Že chceš Polsat prepaid_mini R^
uživatel
over