| 05.08.2008, 19:44.06 | |
Polsko?Koupil si někdo u této firmy kartu na Cyfru+,či Cyfrowy Polsat?,poraďte mi prosím další firmy,kde se dají ještě sehnat karty pro C+,CP,děkuji moc. |
![]() satelitek |
| 05.08.2008, 21:02.02 | |
re:Polsat na poláka,oficiálně paket mini na vlastnost( komplet cca 4700korun,podle kurzu_je to na 25měsícu,ale musí se to koupit až tak pátý den v měsíci,aby se to protáhlo na 25 metrů).... ;) |
![]() over |
| 05.08.2008, 21:08.37 | |
re:pro over-díkDík za vzkaz,sdělte mi prosím detaily-kde,jak,číslo tel,.webovou stranu,apod.Mockrát budu vděčný za Vaše informace |
![]() satelitek |
| 06.08.2008, 10:42.28 | |
asi neZdá se,že zde mi nikdo neporadí |
![]() satelitek |
| 06.08.2008, 13:13.02 | |
re:Zajdi si hned za hranici do nejblišího obchodu s PolsatemC!!!Že chceš Polsat prepaid_mini R^ |
![]() over |