Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.08.2008, 20:42.13

digi a astra

chtel bych se zeptat,chytam digi a chtel bych i astru 23,mam 80 parabolu,da se to chytnou,diky za rady a pomoc
uživatel
rumbus
05.08.2008, 20:44.57

RE: digi a astra

chytnout jse to určitě dá ,ale otázka je co to bude dělat za špatného počasí (bude černá obrazovka u obou dvou ) :O
uživatel
Karlos1
05.08.2008, 20:52.08

RE: digi a astra

Jde to, ale lepší je mít dvě paraboly..... :-))) dyť ten plech nic nestojí :-))))
uživatel
kacenkin
05.08.2008, 21:31.12

RE: digi a astra

Tvou kombinaci na 80ku samozřejmě vůbec nedoporučuji. Taky jsem přemýšlel na co koukám nejčastěji, jestli koupit T55, T90 nebo Multibeam85 až jsem nakonec skončil u dvou parabol. Jednu 85ku jsem dal stabilně na 23,5(ještě si ji chci kvůli hudbě dodělat na 19 a 28) a druhou(80ku) mám "podle potřeby ;) " zrovna na 1W, pak možná 13E..ještě si pak až začnou "přesuny" na ni hodím motor.. A bez toho motoru je to levnější než multibeam, navíc signál podle mě bude ještě lepší. Hello
uživatel
Tomik535
05.08.2008, 21:39.33

RE: digi a astra

odkedy vymysleli motor nie je problem vytacat na druzice R^
uživatel
1830
05.08.2008, 21:54.35

RE: digi a astra

Misto dvou parabol si hod aspon 85 Al na motor a nbudes to mit o dost lepsi. Hello
uživatel
barak200