| 05.08.2008, 20:42.13 | |
digi a astrachtel bych se zeptat,chytam digi a chtel bych i astru 23,mam 80 parabolu,da se to chytnou,diky za rady a pomoc |
![]() rumbus |
| 05.08.2008, 20:44.57 | |
RE: digi a astrachytnout jse to určitě dá ,ale otázka je co to bude dělat za špatného počasí (bude černá obrazovka u obou dvou ) :O |
![]() Karlos1 |
| 05.08.2008, 20:52.08 | |
RE: digi a astraJde to, ale lepší je mít dvě paraboly..... :-))) dyť ten plech nic nestojí :-)))) |
![]() kacenkin |
| 05.08.2008, 21:31.12 | |
RE: digi a astraTvou kombinaci na 80ku samozřejmě vůbec nedoporučuji. Taky jsem přemýšlel na co koukám nejčastěji, jestli koupit T55, T90 nebo Multibeam85 až jsem nakonec skončil u dvou parabol. Jednu 85ku jsem dal stabilně na 23,5(ještě si ji chci kvůli hudbě dodělat na 19 a 28) a druhou(80ku) mám "podle potřeby ;) " zrovna na 1W, pak možná 13E..ještě si pak až začnou "přesuny" na ni hodím motor.. A bez toho motoru je to levnější než multibeam, navíc signál podle mě bude ještě lepší. Hello |
![]() Tomik535 |
| 05.08.2008, 21:39.33 | |
RE: digi a astraodkedy vymysleli motor nie je problem vytacat na druzice R^ |
![]() 1830 |
| 05.08.2008, 21:54.35 | |
RE: digi a astraMisto dvou parabol si hod aspon 85 Al na motor a nbudes to mit o dost lepsi. Hello |
![]() barak200 |