Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.08.2008, 20:35.47

T-Rex a Openbox

Zdravím,mám Openbox 820 a dve karty,Gital a SkyLink,dnes som požičal modul T-rex od kamaráta na vyskúšanie aj druhej karty,ale nejak mi to nefunguje,stále to vypisuje No smartcard Inserted,skúšal som to otočiť aj zhora aj zdola ale nič,neviem či to s tým modulom bude fungovať,ináč v module je Predator 3.43.Za odpoveď a radu vopred všetkým ďakujem.
uživatel
chiros125
06.08.2008, 10:21.04

pozri tu:

dispool.ic.cz/viewtopic.php?f=20&t=149 alebo z neho sprav Cryptoworks, preto že Open má lepší emulátor dispool.ic.cz/viewtopic.php?f=20&t=150
uživatel
dempsey